Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teknik Konularla İlgili

Ayberk beni engelle olur mu. ??
görme mesajlarımı ben engellemicem.. ;)

Herkes hür iradesiyle istediği şekilde doktora baytara markete git demekte serbest ayberk bunu neden takıntı yapıyosun onu buraya yazıp yorumları alan arkadaş düşünememiş diye değil düşünmüş ama gitmemiş yada teşfik edilmemiş diye düşünüp yazmak kadar doğal birşey varmı sence?
Bende kendi hür irademle bu konuyu açıp öneride bulundum. İsteyen beğenir isteyen beğenmez. Siz neden takıntı yapıyorsunuz?
Cezmi Abi zaten yönetim adına gerekli cevabı da vermiş. Size de fikirleriniz için teşekkür ederim.

Herkes bilmek zorunda değil! tabiki bilmeden yazmak zorundada değil! ama sen bilmiyosun yazma demekte büyüklük değil Ayberk.....

abi bi dakka şimdi
birisi bi konuda bilgisi yoksa hiç yazmasın.kafasindaki varsayımları yazmasın.boş varsayımlar okumayalım.
ama malesef konuyla ilgili hiç bir şey bilmediği halde çok şey biliyormuş gibi yazan ve yanlış yönlendiren arkadaşlar oluyor..
bu gerçekten kötü bir durum çünkü konu hakkında bilgi edinmek isteyen arkadaşa yanlış bilgi aktarılmış oluyor.

---------- Post added at 20:26 ---------- Previous post was at 20:24 ----------

ayberk en sol üstteki bölümde profiliniz diye bir bölüm var..
orada yasaklı listeniz diye ayrı bir yer var..oraya istediğin kişinin adını yazıyorsun ve bir daha mesajini görmüyorsun..
huzura eriyorsun.şahsen ben yaptim..inşallah faydasını görürüm.

abi bi dakka şimdi
birisi bi konuda bilgisi yoksa hiç yazmasın.kafasindaki varsayımları yazmasın.boş varsayımlar okumayalım.
ama malesef konuyla ilgili hiç bir şey bilmediği halde çok şey biliyormuş gibi yazan ve yanlış yönlendiren arkadaşlar oluyor..
bu gerçekten kötü bir durum çünkü konu hakkında bilgi edinmek isteyen arkadaşa yanlış bilgi aktarılmış oluyor.
İnsanlar fikirlerini belirtmekte özgürse, birinin mesajının yanlış olduğunu, çok şey bildiğini düşünüyorsanız, sizde hür şekilde, neyin neden yanlış olduğunu açıklayan bir cevap yazabilirsiniz. Kimin neyi ne kadar bildiği de ortaya çıkmış olur.

abi bi dakka şimdi

Ama bunu engellemek bilen insanların bilmeyenlerle tartışması ve bilmeyenleri yönlendirmesiyle olur bunun mümkünlüğü bilenin çok bildiği manasına gelmez bazen bilemeyen insanlarda kattıkları yorumlarla konuyu harekete geçirir ve bilen bilmeyen aynı konuda öğrenir..... bilmeyen bu konuya yazmasın demek bana mantıklı gelmiyor artı insanları sınıflandırmakta mümkün değil belki senin billmediğin birşeyi biliyor ama senin haberin yok insanların şevkini kırmayalım bırakalım herkes yorumunu yapsın.... ;)

İnsanlar fikirlerini belirtmekte özgürse, birinin mesajının yanlış olduğunu, çok şey bildiğini düşünüyorsanız, sizde hür şekilde, neyin neden yanlış olduğunu açıklayan bir cevap yazabilirsiniz. Kimin neyi ne kadar bildiği de ortaya çıkmış olur.

e genellikle ben de onu yapiyorum zaten ayberk ;)
git bi çay iç bişeyler yap rahatla pc'den uzaklaş..aynı şeyden bahsediyoruz farkında değilsin.

Bak bunu çok iyi biliyosun sen yanlış biliyosun bu olay bundan dolayı bu şekilde olur demek ve o insanın yanlışını düzeltmek te güzel bir erdem demekki bundan çıkartılmalıdır ki herkes istediğini yazsın gereklilik gereksizlik beraber çözülsün bilmeyen ama çok bilmiş gibi davranan insanlarda cevaplarını alsın buda bilenin bilmeyenin konuda aktif olup yorumlarıyla mümkün olur....

Ama bunu engellemek bilen insanların bilmeyenlerle tartışması ve bilmeyenleri yönlendirmesiyle olur bunun mümkünlüğü bilenin çok bildiği manasına gelmez bazen bilemeyen insanlarda kattıkları yorumlarla konuyu harekete geçirir ve bilen bilmeyen aynı konuda öğrenir..... bilmeyen bu konuya yazmasın demek bana mantıklı gelmiyor artı insanları sınıflandırmakta mümkün değil belki senin billmediğin birşeyi biliyor ama senin haberin yok insanların şevkini kırmayalım bırakalım herkes yorumunu yapsın.... ;)

abi sana da katılıyorum da,bilmeyen kişi ya da kafasinda varsayimları olan araştırmamış kişi, konuyu açan konu hakkında tamamen bilgisiz olan kişiyi neden yanlış yönlendirsin ki..
atiyorum mesela ben stop boyicam ama fikrim yok neyle boyayım diyorum..
birisi çıkıp normal siyah boya at stoplarin camından yine gözüküyo kirmizi diye beni yanlış yönlendirdi..
ben de lafına uydum gittim aldım boyayı sıktım..nolacak?
yanlış yönlendirme sonucu yanlış uygulama..

e genellikle ben de onu yapiyorum zaten ayberk ;)
git bi çay iç bişeyler yap rahatla pc'den uzaklaş..aynı şeyden bahsediyoruz farkında değilsin.

Bak en azından servise git demedi Volkan ;) (Al sana geyik) bunun bi zararı varmı :)

Geri
Üst Alt