Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teknik destek lazım..

Lifte öyle masum dururken resim çekmek yakışmaz dı arkadaşım ben konuşmdım tam neyi olduğu konusunda sadece biraz baktım bana çok zarar görmüş gibi gelmedi fakat değiştirmek en güvenlisi şansa bırakılacak birşey değil

Geçmiş olsun motor kulağini 2 ay önce trigeri değiştirirken sökmüşlermiydi ?

Geçmiş olsun motor kulağini 2 ay önce trigeri değiştirirken sökmüşlermiydi ?

Sökmeleri saçma olur yılmaz abi ama bilgim yok tabi aracın başında bekleyemiyorsun sonuçta.. Çünkü trigerin hemen yanı motor kulağı, kimseyide suclayamam görmediğim için.. Allah korudu resmen ya triger kopsaydı yada diğer kulakta kopsa motor yerde :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

enteresan ama eğer trigeri yerleştirmek için sökmüşlerse suç onlarda servise sorarsın aracı alırken nasıl takılıyor diye sonrada ekşirsin diğerlerinin başına

Sökmeleri saçma olur yılmaz abi ama bilgim yok tabi aracın başında bekleyemiyorsun sonuçta.. Çünkü trigerin hemen yanı motor kulağı, kimseyide suclayamam görmediğim için.. Allah korudu resmen ya triger kopsaydı yada diğer kulakta kopsa motor yerde :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çok geçmiş olsun Kıvanç , neyseki iyi farketmişsin allah beterinden saklasın.

Geri
Üst Alt