Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

tekirdağda facia gibi kaza

yazık ne gerek var bu kadar hıza üstelik yollarını bilmediğin bir ülke de

bende aynısını düşünmüştüm bu lavuklar türkiyeye geldilermi kendilerini kaybediyorlar.

aynen öyle özellikle avrupadan gelenler orada yapamadıkları şeyleri ülkemiz de yapmaya çalışıyorlar bizlerin de hayatlarını tehlikeye atıyorlar

arkadaş bu nasıl bir hızdır arka koltuğa kadar araba tırın altına girmiş ya... Tır adamın önünde dursa anca bu kadar olur... yuhh diyorum başka bişey demiyorum... Allah rahmet eylesin artık denecek bişey yok...

arkadaş bu nasıl bir hızdır arka koltuğa kadar araba tırın altına girmiş ya... Tır adamın önünde dursa anca bu kadar olur... yuhh diyorum başka bişey demiyorum... Allah rahmet eylesin artık denecek bişey yok...

şimdi bende aynı mesleği yapıyorum bugüne kadar hiç başımıza böyle birşey gelmedi allahta göstermesin inşallah. yanlız benimde anlamadığım nokta bu oldu arabanın tırın altına girdiği yer rampayı yeni sarmaya başladıkları yer. o tır bir evvelki rampadan 100km hızla tam gaz iniyor olsa bu durumda mercedesin en az 240km hızla gelmesi gerekiyorki bu hale gelipp tırın arkasında takılı kalsın. dingillere kadar girmişle hatta birde lastiklere de yapışmışlar. anlayabilen olduysa anlatsın lütfen:)

çok üzücü bir durum işte hayat bu kısa..

Geri
Üst Alt