Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tekerin Sesini kesen Madde

- 48 -

Kayıtlı Üye
2 güb önce würth dedim..telefonla konuşuyordu müşteriyle bende duydum
davlumbazlar sökülüp üstüne yada içine özel bir madde sıkılıyor..her davlumbaz için bir tüp kullanılıyor..
bu madde tekerden oluşan sesin yalıtılması için üretilmiş..
würth bayisi arkadaşım..varol dedi hiç kulanmadım şu ana kadar kendi arabamda da yok..yani anlayacağın kesip kesmediğini bilmiyorum..
bunun aynısını telefonda hiç tanımadığı müşteriye de aynen böyle aktardı..

benim sormak istediğim deneyeneniz var mı? ya da denemiş arkadaşınız.
hoş işlem pahalı bir işlem 300 tl gibi bir mliyeti var..

benim bir bilgim yok ama babam dükkanında würth ürünlerini satıyor bugüne kadar bizim kendi müşterilerimizden würth kullanıp da şikayet edenini duymadım...

benim aracımda var varol ,gayette memnunum

300TL 1.5 depo benzin eder..
o maliyetle benzin alıp bol sesli bi gazlamayı tercih ederim.. :D :D

sesi azaltıcağı kesin Würth bu konuda uzman bir marka ve bende hiçbir ürününde iişe yaramadı diyemem adamların çözümleri ve ürünleri çok başarılı bence işe yarar ama 300tl bunun için verilirmi bilemiyorum bu konuda yorum yapmam aslında bu ürün yalıtım malzemesi yaklaşık olarak silikonla aynı türden yumuşak ve titreşim emici özelliğe sahip acaba siyah silikonu bu şekilde sürerek uygulasak damlumbazlara aynı sonucu alırmıyız? bana alırız gibi geliyo hem yararı olur zararı olmaz diye de düşünüyorum.... sonuçta davlumbazlar sökülecek içlerine metal saçlara sürülüyo bildiğim kadarıyla....

Sesi kestiğini düşünsekte ömrü nasıl acaba..300 TL iyi bir maliyet çünkü..

Geri
Üst Alt