Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tekerden Gelen Ses

frtfrtfrtfrt

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım öncelikle herkese tekrar merhabalar. Paylaşıma bu şekilde başlamak istemezdim ancak, son 1 haftadır aracımın sol ön veya sol arka tekerinden düşük hızlarda metal sürtme sesi gibi bir ses geliyor. Geçmiş konularda bir arkadaşımızın ön porya bilyelerinden ses geldiğini okudum ancak bendeki sıkıntı nedir bilemiyorum.

Ekte çektiğim video linkini veriyorum ses çok net duyuluyor. Yardımlarınız için teşekkürler.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım öncelikle herkese tekrar merhabalar. Paylaşıma bu şekilde başlamak istemezdim ancak, son 1 haftadır aracımın sol ön veya sol arka tekerinden düşük hızlarda metal sürtme sesi gibi bir ses geliyor. Geçmiş konularda bir arkadaşımızın ön porya bilyelerinden ses geldiğini okudum ancak bendeki sıkıntı nedir bilemiyorum.

Ekte çektiğim video linkini veriyorum ses çok net duyuluyor. Yardımlarınız için teşekkürler.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba düşük hızlarda geliyorsa bilyadan değildir yüksek hızlarda daha net belirginlik yapıyor balyalar
Aracınız sıcak iken yıkandı mı disklerde çarpılma oluşmuş olabilir
Servise yada yetkili iyi bir yere gösterin Bornova sanayide geçenlerde bir üyemizin gitti iyi bir özel servis vardı ismini unuttum

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt