Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tek teker havada dönüyorum ????

ilk sayfada video eklemişim zaten izlemediysen Serbay abi..aynı açı araç farklı Discovery 3..aynı açı daha abartılı bi yükseklik sadece..sonuç aynı arka içerdeki teker yerden kesiliyo..
Discovery 3'te de mi sorun var.. :)

spor yay olmasa belki eklediğin fotodaki yerde kesilmezdi tekerlek ama ön tarafın daha yüksekte olduğu yerde yine kesilirdi yine kesilirdi..

izledim ama o çok farklı yere tırmanıyor videoda güzeldi :=)

süspansiyon absorbe edebilceği eşiği geçtikten sonra tekerlek kesilir zaten yerden.. :)

hayırlısı bakalım bu durumda tek sakat olan yer engebelli bir yolda arabayı kaydırdığında takla atmanın olasılığı çokk fazla olması

hayırlısı bakalım bu durumda tek sakat olan yer engebelli bir yolda arabayı kaydırdığında takla atmanın olasılığı çokk fazla olması

o bende fobi olmuş durumda...engebeli bir yere geldim mi..hhaaa işte ahahh şimdi yedik...böyle bir takıntım var nasıl atacam bilmiyom..

Geri
Üst Alt