Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tek teker havada dönüyorum ????

:D:D bende başlığı görünce bizim patron jonglör mü oldu naptı dedim. konuyu açmadan önce tek tekerli bisikletle yada tek teker üstünde dönen bir motorla aklımdan geçirmiştim :D:D:D:D

Bence hiç hoş bir durum değil diye düşünüyorum araç su durumda 3 tekerlekli motorlar gibi olmus suvlarda farklı olsa gerek günkü araçlarda hangi tekere güç vermesini bilmesi için pc kontrolünde diye biliyorum bu sayede zor sartlarda yola kalmaktan kurtuluyorlarda leon 4X4 değil su durumda bence sakıncalı ve ilk defa görüyorum bu durumu

ohooo bu hiç bişe arkadaşlar ben coiloverla leonda 2 teker yerden keserek girdiğim çok yer biliyorum ama hiç resmini çekmedim yıkamacıya girerken çapraz iniyordum önce ön sol sonra ön sol arka sağ aynı anda yerden kesiliyodu çok az bi süre tabi sol ön oturuyodu devam:D hiçbi sakıncası yok yani...

Valla arkadaslar ben cok sasirdim daha once olmuyordu boyle. Ben virajlRa hizli girdigimde az engebelli bi yola denk geldiginde arka tekerlerin kalkacafindan korkuyorum

benim c-max bile eski evimin önündeki "arazi" park yerinde tek teker hatta 2 teker yerden kesme yapıyodu sallantıda kalmışlığım da olmuştur :D bence de normal hele de 5lik yay varken gayet normal

binek pist yarışlarında ya da normal binek otomobillerin bi çoğu limitte ya da biraz aştığında içerdeki arka tekerleri kalkar zaten..bunun korkulcak bi tarafı yok bence Serbay abi..

wtcc_tarquini.jpg

cor_3wheels.jpg

süpersportlar dışında bütün otomobiller nerdeyse..

Aman yeterki korkulacak birşey olmasın ya :) Dedim bu ne... Neyseki normalmiş sağolun herkez yardımlarınız için.

bencede başlık biraz garip olmus :D

için rahat olsun abi :)

Geri
Üst Alt