Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tek TÜRKİYE II | Edirnekapı Şehitlik Organizasyonu Fotoğrafları ( Yoruma Açılmıştır)

saolun beyler foto sayısını braz fazla kacırdım ama umarım gunun guzellıgını anlatabılcek fotolar olmustur

bugün en çok sen çalıştın can tebrikler...bende fena çıkmışım:)

eyvallah abi ,sızlerle beraber olamadım ne yazıkkı foto cekmekten telafısını yaparız kendı organızasyonumuzda;)

cezmi abi karizmasın her zamanki gibi

ellerine sağlık can

ellerine saglık can bu gun gorusemedık arkadasımın bır problemı vardı eve erken bırakmak zorunda kaldım ama sen gercekten dokturmussun resımlerde ben olmasam da HADI SCW BIZI CANAKKALE PAKLAR

Çok güzel olmuş uğraşmışsın belli ki, benim araba çıkmış bi ben yokum fotoğraflarda :)

ellerine sağlık can...baya çalıssımıssın güzel resimler...

can eline gözüne sağlık sizlerin arasında olamadığım için üzgünüm çok güzel olmuş umarım mesaj biryerlere ulaşır

Görüntüleri çeken ve yükleyen kardeşimin elleri dert görmesin,sağolsun varolsun.Bunun ne kadar zor bir işlem olduğunu sahsen iyi bilirim.Tekrar teşekkürler paylaşım için kardeşim......:)

Geri
Üst Alt