Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tecrübeli babalar!!! Çocuk oto koltuğu için yardım lütfen

pierre carden öneririm. ce sertifikalı ve oldukça fonksiyonel koltukları var. 11-36kg arası tek koltuk kullanabilirsin. ayrıca beşik hareketi ile yatar koltuk kullanmanı şiddetle öneririm. genelde yolculuk sırasında çocuklar uyuyor. yatar pozisyonda hem çocuğunuz rahat eder hemde siz. iki koltuğu cam kenarlarına bağlamanız daha mantıklı. ayrıca mümkünse anne çocukların yanında değil ön koltukta oturmalı. tecrübeyle sabittir

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali
Bizde Bayb2Go du galiba onu kullanıyoruz.
ama tavsiyem gidip görüp alman internetten alıpta sonra hayal kırıklığı yaşamanı istemem.
birde isofix olayına çok takıılma zaten 2 tane çocuk koltuğu söküp takmak zor olur.
özellike arabaya başka biri binmesi gerektiğinde çok zor oluyor :)
ama tabki ikisinide cam kenarına oturtman gerekicek malesef. kemerleri bağlayabilmen için.
bi 5-6 ay sonra benimde 2. koltuğu almama gerekicek galiba :)

• Beğen
bizde pusetle başladık. 1 yaşından sonra çocuk koltuğuna geçtik. şimdi sadece altlık var ama çoğu kez bizim kuzu onu üstüne oturmak için değilde yastık niyetine kullanınca bende kaldırdım artık yeter büyüdü dedik:) 2 puset kenarlarda ve anne de ortada olur. ön yolcu koltuğunu iyine öne alır dikleştirirsen sağdan iniş binişler de rahatlar. Pusete ne kadar alıştırırsan o kadar araçla sağa sola giderken rahat edersin. Hem pusetin kemerleri ile, hemde araç koltuğu kemerleri ile bağlandığı sürece kazadaki riskleri de iyice düşürmüş olacaksın Allah Korusun.

• Beğen
pierre carden öneririm. ce sertifikalı ve oldukça fonksiyonel koltukları var. 11-36kg arası tek koltuk kullanabilirsin. ayrıca beşik hareketi ile yatar koltuk kullanmanı şiddetle öneririm. genelde yolculuk sırasında çocuklar uyuyor. yatar pozisyonda hem çocuğunuz rahat eder hemde siz. iki koltuğu cam kenarlarına bağlamanız daha mantıklı. ayrıca mümkünse anne çocukların yanında değil ön koltukta oturmalı. tecrübeyle sabittir

bu markayı arkadaşımda önerdi..bakacağım inşallah hepsine..sağolun

bizde pusetle başladık. 1 yaşından sonra çocuk koltuğuna geçtik. şimdi sadece altlık var ama çoğu kez bizim kuzu onu üstüne oturmak için değilde yastık niyetine kullanınca bende kaldırdım artık yeter büyüdü dedik:) 2 puset kenarlarda ve anne de ortada olur. ön yolcu koltuğunu iyine öne alır dikleştirirsen sağdan iniş binişler de rahatlar. Pusete ne kadar alıştırırsan o kadar araçla sağa sola giderken rahat edersin. Hem pusetin kemerleri ile, hemde araç koltuğu kemerleri ile bağlandığı sürece kazadaki riskleri de iyice düşürmüş olacaksın Allah Korusun.

abi pusetide gündemime aldım..ama 1 yaşına kadar zaten pek uzun yol görmeyecekler..1-2 defa uzun yol..eşim aylıksız izinde ve bebekler anneannelerinin yanında eşimle..benim için asıl 1 yaşdan sonra.. benim memleket,eşimin memleket ve çalıştığımız ilçe farklı..çok gezeceğiz yani.. puset yerine yukarıdaki arkadaşımızın dediği yatar pozisyona gelebilen koltuklar daha kullanışlı olabilir belki..değerli tavsiyelerin için sağol

ali e-bebek netten bak çeşit çok ama bildik markalardan şaşma

• Beğen
ali e-bebek netten bak çeşit çok ama bildik markalardan şaşma

abi o siteyi biliyorum..hatta ikiz bebek arabasını oradan aldım..süper bir kampanyaydı.. lakin oradaki koltukların büyük bir bölümü 500 ile 1500 tl arasında değişiyor.. o kadar bütçe ayıramam malesef..malum bir de 2 ile çarpıyoruz bu rakamları.. biraz daha orta kalite birşey bakmayı düşünüyorum.. tavsiyen için çok sağol..o sitedeki kampanyaları takip ediyorum.

Ali 5 aylık cocuk için ana kucagı olur cocuk koltugu olmaz.Bir yasından ıtıbaren grup1 çocuk koltugu kullanmaya başlayabılırsın.Ana kucagında kullanırken cocugun ters pozısyonda oturacak.(Ayaklar bagaja dogru bas on cama dogru olacak cocugun bakıs yonu arka cam olacak.)Bunun nedeni cocukların bır yas cıvarına kadar baslarını dık tutamamalarıdır.Bu yüzden alacagın cocuk koltugunu kullanamayacaksın.

Yakın zamanda haberlerde gozuken kazadan kurtulmuş ikizler vardı.Brodwayın ıcerısınden burnu bıle kanamadan cıkmışlardı.Bunun nedenı ana kucagında ve dogru pozısyonda aracta oturmalarıdır.

Daha hiçbirsey almamışken cocuk koltugu değil ana kucagı alman en dogrusudur.

Ali 5 aylık cocuk için ana kucagı olur cocuk koltugu olmaz.Bir yasından ıtıbaren grup1 çocuk koltugu kullanmaya başlayabılırsın.Ana kucagında kullanırken cocugun ters pozısyonda oturacak.(Ayaklar bagaja dogru bas on cama dogru olacak cocugun bakıs yonu arka cam olacak.)Bunun nedeni cocukların bır yas cıvarına kadar baslarını dık tutamamalarıdır.Bu yüzden alacagın cocuk koltugunu kullanamayacaksın.

Yakın zamanda haberlerde gozuken kazadan kurtulmuş ikizler vardı.Brodwayın ıcerısınden burnu bıle kanamadan cıkmışlardı.Bunun nedenı ana kucagında ve dogru pozısyonda aracta oturmalarıdır.

Daha hiçbirsey almamışken cocuk koltugu değil ana kucagı alman en dogrusudur.

sağol mehmet abi..zaten şimdi oturamıyorlar..6 ay diyorlar..onu bende biliyorum..koltuk er-geç alınacak..şimdilik uzun yol gözükmüyor..ama olursa gider alırım birer tane ana kucağı..onlar baya hesaplı zaten..

aydınlatıcı bilgilerin için çok sağol..

Geri
Üst Alt