Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tebrikler Galatasaray, tebrikler Galatasaraylı kardeşlerim...

şampiyon takımımıza sonuna kadar teşekkürler,tüm GALATASARAYlı arklarımı kutluyorum GALATASARAYlı olmaktan çok gururluyuz...

Surddaki gereksiz ve uygunsuz yazilari okuduktan sonra anca sunu yaziyorum

Lanet olsun futbola da sampiyonluga da. Helal olsun size

şampiyon takımımıza sonuna kadar teşekkürler,tüm GALATASARAYlı arklarımı kutluyorum GALATASARAYlı olmaktan çok gururluyuz...
tbrkler okan :DD bizde fenerbahceli olmaktan çok gururluyuzz yılmadık yıkılmadıkk hala dimdik ayaktayız cok sükür bu sene gs oldu gecen sene biz ama her sene her seyin her kupanın final takımıyız sizde bunu unutmayın hersey bizim elimizde :Dd

tbrkler okan :DD bizde fenerbahceli olmaktan çok gururluyuzz yılmadık yıkılmadıkk hala dimdik ayaktayız cok sükür bu sene gs oldu gecen sene biz ama her sene her seyin her kupanın final takımıyız sizde bunu unutmayın hersey bizim elimizde :Dd
teşekkürler aabi senide kutluyorum ve tebrik eden tüm fenerli kardeşlerimide, evet sizin bu azminize hayranız zaten bide sonu gelse elinizden kaçırmasanız:D daha bi güzel olurda nese artık şampiyonluk seneye:)

şampiyon takıma tebrikler.şükrü saraçoğlu nda kupayı kaldırmak daha güzeldi.şunu da belirtmeden edemiyeceğim fenerbahçe ye de teşekürller ayrıca bır kaç kendını bılmez yüzünden tüm sorumluluk fb ye yuklenmemeli.helal sana cimbomum

Geri
Üst Alt