Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tebrikler Galatasaray, tebrikler Galatasaraylı kardeşlerim...

Bugün İngiltere premier liginde iki tane macı dönüşümlü seyrettim birisi sunderland-Man.Utd diğeri ise Man.City-Wigan Wigan düşme potasında mutlak puan gerekiyor neyse maclar başladı müthiş zevkli dk.lar 65 i gösterdiğinde City büyük şok yaşadı 2-1 mağlup duruma düştü 44 yıllık şampiyonluk özlemi sona ermek üzereydi,tribünlerde ağlayan taraftarlar vardı derken bir mucize oldu dk 90+1 de 2-2 ve 90+4 de 3-2 yaptı City sonra ve 44 yıl sonra şampiyon oldu sevinen united lılar bu sefer ağlıyordu kupa verildadikten sonra baktım iki taraf seyircileride stadı boşaltmış evlerine gitmişti..

Yukarıdaki örnek bugün son yıllarda en cok zevk aldığım iki mactan verilmiştir,sanırım böyle taraftarlarımız,böyle yöneticilerimiz,böyle polisimiz,böyle TFF yöneticilerimiz olduğu sürece biz bu ligleri hiç bir zaman yakalayamayacağız ve Yurt içinde birbirimizi yemeye devam edeceğiz..

Benim ne kadar fanatik Fenerbahçeli olduğumu bir çok kişi bilir,bir gerçek var ki sezonun geneline baktığımızda şampiyonluğu Galatasaray haketti,son süper final macında ne kadar biz daha iyi gibi görünsekte olmadı ne zaman tebrik etmesini ne zaman hazmetmesini bileceğiz işte O zaman Premier Lig taraftarı seviyesine ulaşacağız..

İşte gerçek taraftarlık budur. Bu zihniyette olduğumuz müddetçe kimse bileğimizi bükemez. Ancak ne varki birbirimizin başarılarına tahammül edemediğimiz bir ortamda bunların olması çok ama çok zor. Çünkü biz yapı olarak her türlü ortamda işin b*kunu çıkarmakta üstümüze yok Türk milleti olarak. İşte olması gereken tabloyu Gökhan kardeşimiz özetlemiş, Tebrikler GS, tebrikler FB bunca olumsuzluğa rağmen.

sadece bir tanesine cevap vericem gerisinin doğruluğu yanlışlığı tartışılır ancak ışıkları söndürmeselermiş yakamicaklarsa sanki olay bittide kapattılar daha kupa töreni var neden kapandı ışıklar? neyse geçti bitti kaldıramicaksan gitmiceksin okadar

sen rahat ol ben herşeyi kaldırıyorum onda bir sıkıntın olmasın gerekirse ben FENERBAHÇE'm için biber gazıda yerim jopuda yerim . Benim kaldırıp kaldıramicağımda sana düşmez ;)

sen rahat ol ben herşeyi kaldırıyorum onda bir sıkıntın olmasın gerekirse ben FENERBAHÇE'm için biber gazıda yerim jopuda yerim . Benim kaldırıp kaldıramicağımda sana düşmez ;)
sadece bir tanesine cevap vericem gerisinin doğruluğu yanlışlığı tartışılır ancak ışıkları söndürmeselermiş yakamicaklarsa sanki olay bittide kapattılar daha kupa töreni var neden kapandı ışıklar? neyse geçti bitti kaldıramicaksan gitmiceksin okadar
beyler amacınız birbirinize üstünlük sağlamaksa pm atın birbirinize yada konu kapansın istiyorsanız bende buranın bir üyesiyim hemde galatasaraylıyım birileri tebrikler galatasaray yazdıkça hoşuma gidiyor ve konu kapansın istemiyorum demokratik insanlar iseniz lütfen saygı duyun ve devam ettirmeyin rica ediyorum

bir beşiktaşlı olarak galatasarayı kutlarım, hakettiler.. ayrıca fener de bunca zorluklara rağmen iyi geitdi son maça kadar..onları da kutlamak lazım..

burda bundan 2-3 hafta önce tebrikler fb başlığı varken alay ve hakaret içeren mesajları silmeyen site yöneticileri neden şimdi bu kadar hassas oldunuz?şu başlıkta Galatasaray lıdan çok fenerbahçeli mesajı var.Siz şampiyon olsanız çok ahlaki sevinecektınız galiba.3 hafta önce her şeyi yazarken burda sevinirken tahrik yoktuda şimdi mi oldu?Sitedeki üyelerin ankette hangi takımları tuttuğu belli.Madem site yöneticilerinin çogu fenerbahceli sitenin adını "fenerbahceli seatçılar" yapın herkeste üye oldugu yeri bilsin yoluna baksın bundan sonra.Fener kazanınca herşey yazılsın serbest, Galatasaray şampiyon olunca her mesaj tü kaka.

Tebrikler Galatasaray'ım, hem 18. şampiyonluğun hemde kadıköyde 2. kez kupa kaldırdığın için.

burda bundan 2-3 hafta önce tebrikler fb başlığı varken alay ve hakaret içeren mesajları silmeyen site yöneticileri neden şimdi bu kadar hassas oldunuz?şu başlıkta Galatasaray lıdan çok fenerbahçeli mesajı var.Siz şampiyon olsanız çok ahlaki sevinecektınız galiba.3 hafta önce her şeyi yazarken burda sevinirken tahrik yoktuda şimdi mi oldu?Sitedeki üyelerin ankette hangi takımları tuttuğu belli.Madem site yöneticilerinin çogu fenerbahceli sitenin adını "fenerbahceli seatçılar" yapın herkeste üye oldugu yeri bilsin yoluna baksın bundan sonra.Fener kazanınca herşey yazılsın serbest, Galatasaray şampiyon olunca her mesaj tü kaka.

Tebrikler Galatasaray'ım, hem 18. şampiyonluğun hemde kadıköyde 2. kez kupa kaldırdığın için.
burda bir yanlışınız var yukarıda yorum yazan yönetici sayısı 5.Bunların zaten 2si galatasaraylı.Gökhan abinin(lejyoner)yazısını tekrar okursanız son derece sorumluluk sahibi bir fenerbahçeli biri olarak tebrik etmiş ve kendi takımın taraftarları adına özeleştiri yapmış.Cezmi abi(kfy) yanlış çıkış yapan ki bence yazdığı yekta abiye saygısızlık için ilkeri(zender)uyarmış hatta kendisi gibi fenerbahçeli olan erkan abiyi(erkani)uyarmış ve bırak tahrik etmeyi hiç bir yorum yazmamıştır.Burada herhangi bir yönetim sorunu yok.Sorunlar üyeler arasında var ve umarım bundan sonra yazanlarda saygı çerçevesinde yazacaklardır.Yorumları daha sakin okumanızı tavsiye ederim

Halkımızın genel sorunudur nedense anlamadan yada okumadan yorumlarda bulunmak..!

tebrikler galatasaray. arkadaş galatasarayın en doğal hakkıdır şampiyon olduğu yerde kupayı alacak siz olsaydınızda alacaktınız.vali neyi halletti? başbakan halllettide ne oldu saha ışıkları bile açılmadı nedir bu çekilememezlik aşmadıkmı bunları? ‎

geçen sene tabi sustuk çünkü galatasaraylıyız.iddaamız yoktu sustuk.galatasaray feneri 10 sene üst üste 10-0 yense fenerli dediğin yine konuşur yine konuşur.

8 ambulans 18 polis aracı kullanılamıcak derecede tahrip edilerek yakılmış 56 yaralı polis 26 sivil yaralı.bunun bizimle ne alakası var? polismi tahrik etti? polis sizi tahrik ettiyse bizim dünyadaki tüm polisleri dövmemiz lazımm.kadın taraftarlara silah çekip silahla kafasına vurmuşlukları var... İlk tespitlere göre, çeşitli semtlerde 125 durağın camları kırıldı, 14 durağın tamamı tahrip edilirken toplam 139 İETT durağı hasar gördü. Metrobüs hattında hizmet veren 68 Metrobüs‘ün camları kırıldı, koltuk ve kaportalarında hasar meydana geldi.Metrobüs hattı dışında çalışan 17 İETT otobüsü de büyük hasar gördü.

yazık çok yazık...

En doğal hakkını kullansın elbette ama yine söylüyorum ki dün ne zamanı ne de yeriydi. Büyük kulüp olduğunu söyleyip bu ağırlıkla hareket etmiyorsan, çocukça davranışlar içerisine giriyorsan tepki çekersin. Yapılacaklar çok basitti. Galatasaray takımını içeri alacaklardı ilk önce. Staddaki taraftara hadi kardeşim dışarı diyeceklerdi. Ondan sonra törense törendi. Ama canına yandığımın polisi gitti orta sahada takımı kordona aldı. Sabri gibi bir salağın elinde bayrak var, güvenlik yetişip almasa o zaman neler olurdu?

Vali kupa güvenlik gerekçesiyle soyunma odasında verilecek diyerek mevzuyu kapatmışken Amerika'ya ingilizce mesaj yollayan çılgın Galatasaray'lı abimizin telefonu ile başbakan konuya dahil oldu. Hem de stad hala doluyken.

Yine aynı polis ilk biber gazını, zaten hareket etmek için yardıma ihtiyaç duyan, engellilere sıktı. Orada hareketsizce bekleyen insanlara. Birisi gelip onları götürecek ve evlerine dönecekler. Sen tutar bu yerinde oturan adama biber gazı sıkarsan arkasındaki gücü yeten insanlar durmaz, durmadı da.

Dün görevli miydi bilmiyorum ama büyük ihtimalle oradaydı. Bu insanlıktan nasibini almamış canavarların başındaki asıl yaratığın ismi Lokman. Dünden bugüne Fenerbahçe taraftarını gördüğü yerde kırdıran komiserin adı bu. Sokaktan rastgele taraftar toplayıp karakolda sabaha kadar dövdüren amir. Taraftarın yüzüne bakıp gülerek ana avrat sövebilen toplum güvenlik görevlisi. Bunun telsize söyleyeceği ¨Öldürün bunları!¨ talimatını bekleyen yüzlerce canavar.

Galatasaray'ın şampiyonluğunun hazmedilemeyecek tarafı yok. Çıktılar, oynadılar, sezon sonunda öyle ya da böyle, kim ne derse desin; bu adamlar ligi birinci bitirdiler.

Hala Fenerbahçe taraftarını tü kaka göstermek için, bizlere bunları yazdırtmak için uğraşıyorsunuz. Gün içinde izlediğim videoyu ararken daha fazlasını buldum. Bakmaya vicdanı elverebilenler için: Şu an buradasınız! Aklıma takılanlar...: CANLI YAYINDA LİNÇ!

Linke bakabildiyseniz eğer sivilleri kim yaralar, taraftar polis kisvesi altındaki canavara neden saldırır, metrobüs durakları neden parçalanır teker teker teker görürsünüz, anlarsınız. Daha da diyecek lafınız olmaz.

Konunun başlığı değişmiş, hortlatıyor gibi olmayım. Ama yazıyorsunuz ya aslında cevap vermeyecektim diye. İşte ondan bu da.

İlk yazdığımdaki gibi efendice şampiyonluğunu kutlayanları tenzih eder ben de onları kutlarım.

Lütfen bu konuda tebrikler olsun onun dışında hiç kimseyi rencide edicek yorumlar yazmayalım değerli üyeler.....!

Emre bu sitede benim kadar koyu GALATASARAY'lı yoktur en azından öyle tahmin ediyorum bu gün kutlamalardan dönüyorken önce sabah boynumdaki atkımı bir kız görünce laf attı bişey demedim çünkü kız'dı akşam saatlerinde durakta indim arkamdan adamın biri laf söyledi döndüm yanına gittim söylediğini ona yedirttim teyzenin biri rica etti peki dedim varmı benim gibi herşeyi göze alıcak (bu sitede) GALATASARAYLI yanlız ben bu sitede yönetici değilim ama bazı yönetici arkadaşlardan çok çok eskiyimdir kesinlikle düşündüğün gibi değil şampiyon kim olursa olsun konu açılır tebrikler yazılır ama bu sefer bazı arkadaşlar tebrikler yerine farklı şeyler yazmışlar olmaması lazım bende oyüzden üstte yazdığım gibi tebrikler dışında polemik olucak mesaj yazmayalım dedim daha hayırlı olur...........!

Ligde ceza alan puanı silinen (komik tabi) GALATASARAY bu değişik sezonda tarih yazmıştır ezeli rakibinin sahasında şampiyon olmuştur ALKIŞLAYALIM...........!MaaşallahMaaşallahMaaşallah

Lütfen bu konuda tebrikler olsun onun dışında hiç kimseyi rencide edicek yorumlar yazmayalım değerli üyeler.....!

Emre bu sitede benim kadar koyu GALATASARAY'lı yoktur en azından öyle tahmin ediyorum bu gün kutlamalardan dönüyorken önce sabah boynumdaki atkımı bir kız görünce laf attı bişey demedim çünkü kız'dı akşam saatlerinde durakta indim arkamdan adamın biri laf söyledi döndüm yanına gittim söylediğini ona yedirttim teyzenin biri rica etti peki dedim varmı benim gibi herşeyi göze alıcak (bu sitede) GALATASARAYLI yanlız ben bu sitede yönetici değilim ama bazı yönetici arkadaşlardan çok çok eskiyimdir kesinlikle düşündüğün gibi değil şampiyon kim olursa olsun konu açılır tebrikler yazılır ama bu sefer bazı arkadaşlar tebrikler yerine farklı şeyler yazmışlar olmaması lazım bende oyüzden üstte yazdığım gibi tebrikler dışında polemik olucak mesaj yazmayalım dedim daha hayırlı olur...........!

Ligde ceza alan puanı silinen (komik tabi) GALATASARAY bu değişik sezonda tarih yazmıştır ezeli rakibinin sahasında şampiyon olmuştur ALKIŞLAYALIM...........!MaaşallahMaaşallahMaaşallah

heyyytt engin abime bak.... allaha şükürler olsun GALATASARAYLIYIZ

Geri
Üst Alt