Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tebrikler Fenerbahçem..

ilk gol için tamam karambol bir goldü ama ikincisi için aynısını söylemek ayıp olur mevlütçüm :p:p hem maç ilk yarı çok güzeldi bizim açımızdan :D

ben bu maça özel söylemedim abi genel anlamda Türk futbolu gerçekten zevk vermemeye başladı o eski kalitesinden çok uzak

• Beğen
Reaksiyonlar: RD38
Bende bir gsuzaylı olarak tebrik ederim :D sahte dostluklar üstüne kurulan pankartlar yakılmaya mahkumdur puhaha allah sahte dostlukalrdan bizleri korussun :p:confused:

az once metrobus'un kirik camlarini seyrederken bayagi kufrettim. tv'de bu futbol nereye gidiyor diyorlar bir de sinan beyler... cok gec kaldiniz beyler diyesim var bu soruyu sormak icin.

ama tebrikler canim fenerim haha:eek::eek::eek:

arkadaslarla maça giderken metrobüste bjk li birine rastladık. daha dogrusu biz kapının yanındaydık girince yanyana yolculuk etmek mecburiyetinde kaldık. altunizadeden acıbademe kadar. arkadasca nolur mac falan diye muhabbete girdim konustuk falan ama adamın tripleri görmeniz lazım. dikkat et tek dolasma falan tehlikeli adamlara raslarsın diorum. bize bişe olmaz diyo cok geldik buraya diyo :) hemen atarlanmaya başlıyo. halbükü orda bizim taraftarlar bişe yapsa basta biz engel olucaz durun napıosunuz diye. bazı insanlar gercekten bosuna, amacsız yaşıyo. takımını desteklemek maclara bedava biletlerle gidip, kavga edip sonra gururla anlatmak değil; maddi manevi elden ne geliyorsa destek vermektir.

bi beşiktaşlı olarak tebrik ederim ve kendi taraftarımıda kınıyorum fener taraftarı; bjk taraftarını burada görmek istiyoruz diye pankart açtılar bizimkiler stadı yaktılar maça gelince o kadar eksik olmamıza ragmen güzel futbol oynadık ve iyi olan kazandı

Bu Beşiktaş benim psikolojimi bozdu. Tüm takım yetenek düşmanı. Fenerbahçeyi tebrik ederim. Umarım bir gün olaysız, küfürsüz bir derbi izlemek nasip olur.

Geri
Üst Alt