• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Tebrikler Fenerbahçe !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kfy

Administrator
İsim
Cezmi BÜKER
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
alkışlanılanılacak bir mücadele..g.s çok iyi kimse inkar edemez fakat içinde bulunduğu konumda eminim hak verirsiniz

24

Kayıtlı Üye
İsim
ENGİN
Nereden
Erzincan
Plaka
34 FP 1037
Futbolun adaleti yok........ hele bide sözkonusu g.s. f.b. maçı ise maçı izleyen taraflı tarafsız bu sonuca inanamamıştır...

Bir 90 dakika daha olsaydı biz yine galip gelemezdik... değil galip gelmek beraberede kalamazdık kısmetten ötesi yok...

Benim açımdan önce ablasını sonra annesini kaybeden ve şuanda mide kanseri olan tedavi gören çok koyu fenerli olan enişteme bir moral oldu...

tugra kazım

Kayıtlı Üye
İsim
tugra kazım
Nereden
Kayseri
Plaka
38 HU 941
tbrkler fenerbahcemm el... nederseniz deyinn :)

misic

Balıkesir Bölge Sorumlusu
İsim
BERKEM ŞENOL
Nereden
Balıkesir
Araç
İbiza 1.5 GLX
Plaka
34 S 4433
El classico:D

ceycey11

Kayıtlı Üye
İsim
Caner
Nereden
Kütahya
çoğu forumda fb gs maçlarının derbi kapsamından çıkartılması tartışılıyor son 10 yılda İBB daha çok yenmiştir bizi :)

işin şakası bir yana her zaman iyi oynayan kazanmaz derbilerin favorisi yoktur favori olanlarda kaybeder bunun bir örneğini daha gördük

E.Mergency

Kayıtlı Üye
İsim
Erdal MERGEN
Nereden
Kocaeli
Plaka
41 NM 125
2 takımıda tutmayan biri olarak bu akşam ki maçı izledim ve önce Galatasaray'ı tebrik etme gereği duydum gerçekten kazanmak için çabaladı.
Fenerbahçeyi de ayrıca kutlarım ki ilk golünü attıktan sonra (17. dakikaydı galiba) maçın kalanında katı bir savunma yapısıyla hata yapmadan Galatasaray ın ataklarını kesti...

LOVE42

Kayıtlı Üye
İsim
Ali Can
Nereden
Ankara
Plaka
06 LUV 42
Ben de iki takımı da tutmayan biri olarak, Şampiyonluğun Galatasaray'ın hakkı olduğunu düşünenlerdenim, bu açık ve net.. Fakat kurallar, yönetmelikler veya sistem nasıl değişirse değişsin -ki değiştirenler hakkında son derece olumsuz düşüncelerim var- futbol yalnız ve yalnızca sahada oynanan bir oyundur, hak edenin yada iyi oynayanın kazandığı değil, gol atanın kazandığı bir müsabakadır.. Bugün sahada daha iyi oynayan kimdi tartışılır, fakat 90 dakikanın sonunda galip gelen Fenerbahçe oldu.. Tebrik ederim..

ZGR

Kayıtlı Üye
İsim
Özgür Gönül
Nereden
İstanbul
Plaka
EM6084
tebrikler. yazıcak çok fazla bişey yok herkes olan biteni gördü. son 3 senedir de bu böyle.

osm1907

Kayıtlı Üye
İsim
Osman Sarıoğlu
Nereden
Ankara
Araç
İbiza 1.4 TDi Stylance
Plaka
06 BZ 3735
tebrikler FENERBAHÇE'M :) dün biraz korkuttu ama galibiyet geldi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt