Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tebrİkler karakartalim

feda

Kayıtlı Üye
dün akşam zorda olsa turu atlatık tebrik ediyorum karakartalımı

Tebrikederim gerçekten beşiktaş için büyük bir başarı işallah bir tur daha atlayabilirsiniz...Hafta sonunu ise sabırsızlıkla beklemekteyiz 8eşiktaşı ilk defa misafir edicez umarım gene bir 8 - 0 lık bir galibiyet yaşatır galatasaray :D şaka bir tarafa yenicez sizi :cool:

Tebrikederim gerçekten beşiktaş için büyük bir başarı işallah bir tur daha atlayabilirsiniz...Hafta sonunu ise sabırsızlıkla beklemekteyiz 8eşiktaşı ilk defa misafir edicez umarım gene bir 8 - 0 lık bir galibiyet yaşatır galatasaray :D şaka bir tarafa yenicez sizi :cool:
galatasarayı severim ama biz yenmek zorundayız

Tebrikler,ama bu futbolla atleticoya carpılır maalesef,daha üretken olmak zorunda..

Hafta sonu içinde BJK galibiyeti bize yaramasına rağmen ikisinide tutmuyorum:) İnşallah 1-1 lerini yerler:D

Galatasary spor kulubu ve yonetıcılerı bu son olaylardakı tuumundan dolayı sevmiyorum.Bir daha da sevebilecegimi düşünmüyorum.

Kendileri sütten çıkmış ak kaşık gibi davranıyorlar ama bu şikeyi Türk sporu Galatasaraydan gördü.

Ne turkıyede nede avrupada oynadıgı maçlar benim için hiçbir anlam ifade etmiyor....

Tebrikler Beşiktaş'ım,ülke puanına katkı sağladığın için..!!

Geri
Üst Alt