Tebrİkler karakartalim | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Tebrİkler karakartalim

feda

Kayıtlı Üye
dün akşam zorda olsa turu atlatık tebrik ediyorum karakartalımı

Absolut

Kayıtlı Üye
Tebrikederim gerçekten beşiktaş için büyük bir başarı işallah bir tur daha atlayabilirsiniz...Hafta sonunu ise sabırsızlıkla beklemekteyiz 8eşiktaşı ilk defa misafir edicez umarım gene bir 8 - 0 lık bir galibiyet yaşatır galatasaray :D şaka bir tarafa yenicez sizi :cool:

feda

Kayıtlı Üye
Tebrikederim gerçekten beşiktaş için büyük bir başarı işallah bir tur daha atlayabilirsiniz...Hafta sonunu ise sabırsızlıkla beklemekteyiz 8eşiktaşı ilk defa misafir edicez umarım gene bir 8 - 0 lık bir galibiyet yaşatır galatasaray :D şaka bir tarafa yenicez sizi :cool:
galatasarayı severim ama biz yenmek zorundayız

Lejyoner

Administrator
Tebrikler,ama bu futbolla atleticoya carpılır maalesef,daha üretken olmak zorunda..

Hafta sonu içinde BJK galibiyeti bize yaramasına rağmen ikisinide tutmuyorum:) İnşallah 1-1 lerini yerler:D

patrıot

Kayıtlı Üye
Galatasary spor kulubu ve yonetıcılerı bu son olaylardakı tuumundan dolayı sevmiyorum.Bir daha da sevebilecegimi düşünmüyorum.

Kendileri sütten çıkmış ak kaşık gibi davranıyorlar ama bu şikeyi Türk sporu Galatasaraydan gördü.

Ne turkıyede nede avrupada oynadıgı maçlar benim için hiçbir anlam ifade etmiyor....

schumi

Kayıtlı Üye
Tebrikler Beşiktaş'ım,ülke puanına katkı sağladığın için..!!

Üst Alt