Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Team Fortress 2!!

eScape

Kayıtlı Üye
Arkadaslar internette gezerken gordum, sizlerle paylasayim dedim :) Bilenler vardir aranizda elbette ki. Counter-Strike kadar ciddi olmayan ama en az onun kadar saran, psikopata baglatan bir oyun :) Counter'dan bana gore; grafikleri, icerigi, karakter secme imkani ve her karaktere ozel ekipmani bakimindan daha eglenceli :) 2009 senesinde 40 eu verip Orange Paket almistim, deli gibi gece gunduz bunu oynuyordum :D Simdi ise ucretsiz!!!! Oynamasaniz bile, steam hesabiniza ekleyin, dursun oyle ;) Sureli bir kampanyami bilmiyorum ama ne olur ne olmaz!:eek:key:

Team Fortress 2 on Steam

Team Fortress 2 - Free-to-Play

Bu arada daha onceden konusulduysa kusura bakmayin :) Ben yeni gordum. Sanirim bu olay bayadir varmis ama yeni gordugum icin paylastim ;) Haberi olmayanlarda yararlanir en azindan.

Kolay gelsin, iyi eglenceler :D

Geri
Üst Alt