Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

te bu ampuller olcek mi?...

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
arkadaşlar aracıma zenon taktırcaktım fakat mercek olmadığı için şuan ki düşüncem rafa kalktı.
bu yüzden bende bu ampulleri buldum acaba benim araca uyar mı arıza yakarmı deye sorayim dedim fiyat aş4 resim aş1
aş kaç alayım beyaaa

tabii sisleri de değiştiricem onlara da bunlar olur inşallah...

Arıza ışığı yakacaktır Muratım..Philips H7 öneririm..Tabi birde arıza ışığı yaktırmayan usta,stanbula geldiginde dursuna ugra derim..

H7 takılır sizin arabaya bunlardan takarsanız gayet memnun klırsınız. birde diğer kablolu ampuller sislere olur fakat onlarda sarı ışık verir

Ben 1M leonumda kısalar, parklar ve sislerde mtec in ürününü kullandım. Kesinlikle tavsiye ederim...sakın farklı farklı marka kullanma, tonlar aynı olsun...

kısalar h7 uzunlar h1 sisler h3 kireç osram takarsan ağrıza ışığı yakmaz

Yakmaz arıza lambası :thumbup:

HTC Desire HD A9191 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

arıza ışığı yakmaz ışığı iyidir ama karlı ve yağmurlu havada görüş sarı ampule göre daha düşük

Arıza ışığı yakacaktır Muratım..Philips H7 öneririm..Tabi birde arıza ışığı yaktırmayan usta,stanbula geldiginde dursuna ugra derim..

istanbula anca pazarları gelebilirim o da kapalı olur herhalde.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

kısalar h7 uzunlar h1 sisler h3 kireç osram takarsan ağrıza ışığı yakmaz
kaptan kesin yakmaz dersen alıcam dursunu biraz zor görücem çünkü

yakmaz öle bir durum yok normal ampul bunlar markası fark etmez

Geri
Üst Alt