Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

te bu ampuller olcek mi?...

kanalda altına girip halledebilir miyiz. illa sökmek mi gerekir.

Altına girip oraya ulaşmak çok daha zor olacaktır sanırım. Aracın altı zaten kapalı bu seferde alttaki koruma davlumbazını sökmek gerekir. O sökülse dahi sis farına ulaşılamaz gibi. Sis farını yerinden sökmek çok daha kolay.

ok zenon konusunda ne ne yapmam gerek. mercek olmadığı için düşünmedim.

ok zenon konusunda ne ne yapmam gerek. mercek olmadığı için düşünmedim.

Ben merceksiz xenonlara karşı olanlardanım :) Ama sisler aşağıya baktığından karşıdan gelenin gözünü almadığı söylenir, bilemem.
Ayrıca araçta dönüşe duyarlı sisler açıksa devamlı yanıp sönmesi arızaya sebep verecektir. Sislerde xenon kullanılacaksa vag-com ile dönüşe duyarlılığın kapatılması lazım. Ben sattığım aracımda photon marka beyaz ampül kullanmıştım, en mantıklısıda yine halojen ama daha beyaz ampül kullanmak olacaktır. Tabi sisli havalarda eskisi gibi etki göstermez. Adanada pek sis olmadığından dolayı ben beyaz ile değiştirmiştim. Sisli havalarda sarı ampüller daha etkili olur.

copalar benden sonra çıktı. sisler için olanı servisteki arkdaşa yada kitapçığa bakıp ondan sonra alırım. kendim değiştirebilirim heralde...?

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

merceksiz olduğu zaman adamın gözünü çıkarıyor. bilmem ayarsız bilmem kuvvetli... ben kendim ağız dolusu söverken aynı duruma düşmek istemem. haa derseniz ayar yapılıyo hemen taktırıcam zaten.

Şahsi olarak belkide 400 takım xenon montajı yaptım yaptıktan sonra her aracı kendi elimle 5 tl ye gidip far ayarı yaptırdım Tofaş gurubu hariç diğer bütün montajlarimda kullanıcılardan bir kere sellektor yaptilar bana karşıdan gelenler diye bir cümle duymadim

Tabiki mercek olmasi mükemmel oluyor ama tasarımında Tofaş yazmiyorsa sıkıntı yok ne eski kasa mercedeslere xenon taktim mercek ile ayji çizgiyi atıyor yola :)

Şahsi olarak belkide 400 takım xenon montajı yaptım yaptıktan sonra her aracı kendi elimle 5 tl ye gidip far ayarı yaptırdım Tofaş gurubu hariç diğer bütün montajlarimda kullanıcılardan bir kere sellektor yaptilar bana karşıdan gelenler diye bir cümle duymadim

Tabiki mercek olmasi mükemmel oluyor ama tasarımında Tofaş yazmiyorsa sıkıntı yok ne eski kasa mercedeslere xenon taktim mercek ile ayji çizgiyi atıyor yola :)

eğer dediğin gibi ayarı olup da karşıdan küfür yemiceksem tabiiki de zenon takıcam tavsiyen ne olur çağlar [MENTION=27450]boommmm[/MENTION]

Geri
Üst Alt