Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teşekkürler tüm SCW Ailesine...

Allah kaza bela vermesin yeni aracın şimdiden hayırlı olsun :)
Amin hocam Allah kimseye yaşatmasın... Sağolasın...

tekrar çok geçmiş olsun. yeni aracınla kazasız belasız günler geçirmen dileklerimle ;)

Cümlemize kazasız belasız güzel günler hocam... çok sağol

öncelikler tekrar geçmiş, sonrasında hayırlı olsun:)
Eyvallah çok sağol hocam...
Yeni aracınla kazasız ,keyifli sürüşler dilerim,işlerin hallolmasına sevindim,ailemiz her zaman birbirine destek :eek:
Amin çok sağolun... Evet burdaki o güzel aile ortamını hissetmek o desteği görmek bana güç verdi herkese çok teşekkür ediyorum...
hayırlı olsun, bir daha tekrarlanmaması dileğiyle...
Amin Allah kimseye yaşatmasın hocam...
Burdan olayın çözülüş şekli ile ilgili bilgi vermek başınızı ağrıtabilir... Sigorta şirketleri çok meraklı oluyor bu tip takiplere...
Olay en iyi şekilde kapandı çok şükür hocam... yinede sağol...
Hem geçmiş olsun hem hayırlı olsun

güzel haber :)

Çok Sağol Hocam...

Hadi gözün aydın...Yeni aracında hayırlı olsun...
Eyvallah Cümlemize...
Hayırlı olsun burda amaç zaten yardımlaşmak...........:eek:key:
Yardım destek birlik olmak çok önemli gerçekten ...

QUOTE=YEKTA;347208]bir daha başına gelmez inşallah hayırlı olsun yeni araban[/QUOTE]
Amin Yekta abi Allah kimseye yaşatmasın...

Hayirli olsun,emegi gecenlerede buradan kocaman bir tesekkur.
Sağol Hocam...
hayırlı olsun.. :eek:key:
Eyvallah sağol Hocam...
kasko hızlı olmus sevindirici :) burayı okuduktan sonra adamlar musteri kazanır bence ben bidaha yaptırsam euroka dan yaptırırım suan mesala boyle hızlı işlem yapıyolarsa
Kesinlikle çok memnun kaldım benim araç pert oldu buna rağmen emanet araç verdiler olay hızlıca çözümlendi. ödeme işini uzatmadılar gerçekten iyi bir firma...
tekrar geçmiş olsun ve yeni aracınızı iyi günlerde kazasız belasız kullanmak nasip olsun ;)
Amin hocam Allah kimseye yaşatmasın...
Geçmiş olsun, yeni aracında hayırlı olsun :)
Sağolasın hocam...
Yapılması gereken yapılıp,olması gereken oldu..Hayirli olsun:)
Eyvallah hocam sağolasın... Bizim ülkemizde yapılması gerekenler genellikle yapılmıyor olması gerekenlerde olmuyor ama neyse ki bu olayda herşey iyi gitti...
Hayırlı olsun kazasız belasız
Amin hocam...
Hayılrı olsun bu sefer 1.4 mü yoksa?
Sağolasın Hocam... Yok ben 1.2 motordan memnundum yine 1.2 aldım + sun roof + teknoloji paketi+ güvenlik paketi+ 17'' jant olan versiyonu şans eseri servisin elinde vardı ondan aldım...
Yeni aracın hayırlı olsun :) Ben çok da fazla bişey yapmadım aslında dosya olması gerektiği şekli ile sonuçlandı.Ayrıca aldığın ödeme tutarı da seni memnun ettiği için çok sevindim :)
Bu vesile ile Eureko Sigorta'nın hasar ödeme konusunda şaibeli olmayan durumlarda ne kadar da hızlı ödeme ( 1 ay bile olmadan ) yaptığını tüm önyargılı arkadaşlar da öğrenmiştir diye düşünüyorum :)

Ne kadar mütevazi davransanızda bilgilendirmeleriniz, olayı hızlandırmanız, O fiyatı vermelerindeki katkınız için gerçekten çok Teşekkür ederim burçak hanım...

allah birdaha yaşatmasın.yenı aracınız hayırlı olsun...

Geri
Üst Alt