Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teşekkürler SCW..:)

Bilseydim bende gelirdim abicim yumurcağı ve seni görmeye tekrar analı babalı büyüksün :)

Sadece burada araç bilgileri paylaşmakla yetmiyor artık bazı dostluklar ;) Bizlere evini ve yüreğini açtığın için bizler teşekkür ederiz Gökhan kardeşim..:)

Ayrıca dün gelmek isteyipte haberi olan ama yanımızda olamayan Burak ve Buğra Kardeşler,Yılmaz Kaptan,Serkan Reis,levent te bol bol selam söyledi..:eek:key:

Bu güzel ziyarette bende olmayı cok isterdim malesef istanbul dısında oldugumdan sizlerle bu güzel hosgeldin ziyaretini kacırdım :(

Gökhan abim tekrardan allah analı babalı büyütsün...

Allah anali babali buyutsun.

Henuz kimseyle yuzyuze tanisma firsatim olmasa da buradaki sicakligi, samimiyeti ve aile ortamini uye oldugum gunden beri gormekte ve hissetmekteyim.

gökhan abicim gelmeyi çok istedim ama sana yapılan ziyaret saatinde kuzenimin nişan töreni olduğu için katılamadım...:( Allah analı babalı büyütsün abi...ayrıca Junior SCW li yeğenimizide öpüyorum :)

Geri
Üst Alt