Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teşekkürler Kayadibi..

Lejyoner

Administrator
Bugün diğer aracımız Beyaz leonun yanan havayastığı ışığı ve arka tampondaki hafif sürtmeden dolayı tampona cıkan duvar rengini halletmek için Kayadibine gittik,yanan havayastığı işığının sebebi ise sağ ön koltuğun altında bulunan bir kablonun yerinden çıkması imiş,hemen bulup hallettiler,tamponda çıkan duvar rengini hemen cila ile halledildi,iki aracında hemen yıkatılması sunulan ikramlar ve servisteki kaliteli hizmet için başta Ümit Yüksel usta olmak üzere tüm arkadaşlara teşekkürler.

Daha sonra satış bölümüne geçip Önder beyden almak istediğimiz Bocanegra konusunda fiyat aldık ekstradan DSG F1 şanzuman,sunroof ve bluetooth bağlantısı olan aracı 49 000 e bıraktı.Ayrıca şu an artan euro yüzünden 1.6 tdi DSG lerin fiyatları 51 bin lerde:)

3212.jpg
3237.jpg

kayadıbı guzel servıs bende cok sevıyorum basta onder abı olmak uzere kadroda yer alan herkes ılgılı ....:eek:key:

Bu arada şu an 800 euro civarına doğuşun yaptığı yazılımı bir kaç ay sonra kendileride yapacak,1.6 tdi leonun performansı 133 beygir 310 nm torka cıkacak garanti kapsamında.

güzel araç boca ama bana küçük geliyor
leon tdı da 1.6 133 ps çok güzel bir olay

Dsg sanzıman zaten extra olmuyor abi cunku arabanın duz vıtesı yok,b de merak ettıgım bsey var cam tavan bocanegralarda zaten standart degılmı hatta cupra ıle arasındakı fark da burdan ılerı gelıyor dıye bılyorum

Dsg sanzıman zaten extra olmuyor abi cunku arabanın duz vıtesı yok,b de merak ettıgım bsey var cam tavan bocanegralarda zaten standart degılmı hatta cupra ıle arasındakı fark da burdan ılerı gelıyor dıye bılyorum

Sanırım orda yanlış bir cümle kurdum ekstra derken Can cümlenin devamına istinaden ekstra olarak yani ilaveten demek istemiştim:)

Geri
Üst Alt