Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teşekkürler Kardeşim

kfy

Administrator
@kirlisakal
11084257_10153234372072840_1563664284945357802_n.jpg

Tekrar Teşekkürler kardeşim hediyen için.

bunu yapan çizen,kesen emeğine sağlık.bana özel bu benim isteğim doğrultusunda cizildi kesildi. kimse yanlış anlamasın reklam amacli ticari olsun diye değil.içimden geldi oldu :)

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Nerde ne kadar fiyata yaptırdınız bizimlede paylalabilirmisiniz :) bende ibiza olanından almak isterim

Nerde ne kadar fiyata yaptırdınız bizimlede paylalabilirmisiniz :) bende ibiza olanından almak isterim
ibiza nın yandan fotografını çekersiniz isteğinize göre sunrof lip coil vs ne isterseniz yapılır.emeğin parası söz konusu değil.ankarada buluşma gercekleştireceğim ankaralıları toplıcam kısmet olursa o zaman detaylı konuşuruz.lazer kesim zamanı sipariş etmemiz gerekiyor 17 gün bekledim dile kolay :) burdan konu açar isteyen olursa da yönlendiririz.fiyatı cok takmayın cüzi bişi :)

Geri
Üst Alt