Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teşekkürler HASAN KAVİ(adana)

teşekkürlerimizi sunuyoruz :)

kaviden cupra tampon için 2 kez fiyat aldım ilk fiyat aldığımda orjinal tamponumu 200 tl gibi bir fiyata alabileceklerini söylediler 20 gün sonra iş ciddiye bindi almaya gittim pazarlığa oturdum Orjinal tamponumu alamayacaklarını söylediler o an tiksindim kaviden

geçmiş olsun demiştik garantiden değişir veya boyanır sıkma canını die :D

geçmiş olsun demiştik garantiden değişir veya boyanır sıkma canını die :D

erhan doguş oto aksesuar ve yedek parça sorumlusununda(göktürk bey) payı var degişmesinde bu arada doguş oto göktürk beyede teşekkür etmek lazım ayrıca göktürk bey şöyle bi konu daha açtı yakınlarınızın eş dost akraba vs.. seat araçlarında bi problem olursa göktürk bey in numarasını vermemi her konuda yardımcı olucagını söyledi :)

Geçmiş Olsun İbrahim Sorunun Çözüldüğünü Buraya Yazmadan Biliyodum Zaten Sevindim.Bir daha olmaz inşallah.

Geri
Üst Alt