Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teşekkür ederiz Maxicar..

Lejyoner

Administrator
Bugün maxicar ın sitemize özel yapmış olduğu DETAYLI İÇ DIŞ YIKAMA+BOYA PARLATMA VE CİLALAMA+JANT TEMİZLİK VE BAKIMI+MOTOR TEMİZLEME VE KORUMA işlemleri için maxicar da buluştuk,öncelikle ikramları için Barbaros kardeşimize,emekleri için maxicar çalışanlarına SCW adına teşekkür ederiz..

Gelen tüm arkadaşlarımızada teşekkür ederiz..Benim çektiğim bir kaç fotoyu ekliyorum..

13294.jpg

13427.jpg

13445.jpg

13465.jpg

13477.jpg

13487.jpg

13517.jpg

Sizleri memnun edebilmek bizim için bir zevkti uygulamaya gelen arkadaşlar araçlarını 1 hafta yıkatmasın

resimler birazdan geliyor... barbaros abi söylediğin iyi oldu ya... yoksa kirlenseydi yıkatırdım valla :D

barbaros kardeşim elinize ve emeğinize sağlık çok keyifli ve çok güzel bir gün geçirdik.teşekkür ederiz:eek:key:

Geri
Üst Alt