Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teşekkürler HASAN KAVİ(adana)

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
bugün aero ön tamponumdaki sorun için hasan kavi seat yetkili servis adanaya gittim saolsunlar tamponu yenisiyle degiştirdiler ve böylece bu sorunumuzuda halletmiş olduk teşekkürler KAVİ ADANA

Adana HASAN KAVİ SEAT iyidir gerçekten hocam...Seninde tampon sorununu çözmene çok sevindim hayırlı uğurlu olsun bundan böyle kılcal çizik bile olmasın ... :)

Adana HASAN KAVİ SEAT iyidir gerçekten hocam...Seninde tampon sorununu çözmene çok sevindim hayırlı uğurlu olsun bundan böyle kılcal çizik bile olmasın ... :)

huriye hanım saolsun arabayı aldıgım ilk günden beri ne sorun olsa hemen halledio
aynen kardeşim çzikler bizden uzak dursun inşallah:)

huriye hanım saolsun arabayı aldıgım ilk günden beri ne sorun olsa hemen halledio
aynen kardeşim çzikler bizden uzak dursun inşallah:)

Aaaa ben ilk aracımıda şuan aldığım aracıda Huriye hanım aracılığıyla aldım hocam sağolsun çok ilgilendi çok kolaylıklar sağladı yaptığım kazada aileden biri gibi samimi şekilde üzüldü gerçekten pırlanta gibi bir insandır... Amin hocam amin :)

Hocam bu arada Bu aero dinamik tampon herşey dahil ne kadara mal oldu bende çok beğeniyorum ciddi anlamda düşünüyorum?

Hocam bu arada Bu aero dinamik tampon herşey dahil ne kadara mal oldu bende çok beğeniyorum ciddi anlamda düşünüyorum?

bu aralar düşünme bence seatlara zam geliırken aksesuarlarada yüzde 3,5 civaariında bi zam geldi aero kite komple 6000 tl dediler bugün

bu aralar düşünme bence seatlara zam geliırken aksesuarlarada yüzde 3,5 civaariında bi zam geldi aero kite komple 6000 tl dediler bugün

owww anladım hocam baya artmış fiyatlar 6000 TL nedir insanlar o paraya 2. el araba alıyorlar...
Sadece düşünce olarak kalıcak bu fiyatı duyduktan sonra :)
Güle güle kullan hocam Leon'larda favorim bu tampon gerçekten arabanın havasını çok değiştiriyor...

owww anladım hocam baya artmış fiyatlar 6000 TL nedir insanlar o paraya 2. el araba alıyorlar...
Sadece düşünce olarak kalıcak bu fiyatı duyduktan sonra :)
Güle güle kullan hocam Leon'larda favorim bu tampon gerçekten arabanın havasını çok değiştiriyor...

valla herşey tamam benim bi rns 510 eksik :D

hadi geçmiş olsun olum bitmesine çok sevindim

Geri
Üst Alt