Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tdi Sportumun son hali....

seninkinde cuk oturmuş, bizde oturmazsa ayakta kalsın gelmesin deriz Mehmet:D
:D :D bir dene istersen faruk abi belki oturur :D
çok güzel olmuş. güle güle kullan abi :) tümseklere ekstra dikkat artık :)

geçen unuttum taktığımı hafif sürttüm ama bişey olmadı. daha dikkatli olcaz artık. 5 cm falan daha yaklaştı ön tampon yere

---------- Post added at 21:40 ---------- Previous post was at 21:36 ----------

bu lipler bizim makyajlının tampona uyarmı

arkadaşlar normalde bu lip 1.8t cupra r tamponu için olan lip. lipte geçmeli tırnaklar var ama benim arabanın tamponunda bu lip için herhangi bir oluşum yoktu :D hemen türk aklını çalıştırdık nasıl yaparız diye ve görünmeyecek şekilde tampona vidaladık. gayetde güzel oldu. eğer tamponu deldirmeyi göze alırsanız bence her tampona uydurulabilir

delerim ben :D altından ztn görünmez bile..

:D :D bir dene istersen faruk abi belki oturur :D

geçen unuttum taktığımı hafif sürttüm ama bişey olmadı. daha dikkatli olcaz artık. 5 cm falan daha yaklaştı ön tampon yere

---------- Post added at 21:40 ---------- Previous post was at 21:36 ----------

arkadaşlar normalde bu lip 1.8t cupra r tamponu için olan lip. lipte geçmeli tırnaklar var ama benim arabanın tamponunda bu lip için herhangi bir oluşum yoktu :D hemen türk aklını çalıştırdık nasıl yaparız diye ve görünmeyecek şekilde tampona vidaladık. gayetde güzel oldu. eğer tamponu deldirmeyi göze alırsanız bence her tampona uydurulabilir

abi zaten başka şansın yoktu.. :)

Güzel olmuş mehmet kardeşim arka tarafta yokmu, fotoğrafı yokda merak ettim.

beğenmedim:)

her konuda olur ya bole fuzulı.bu konuda yoktu herkez begenmıs bende muhalefet oluyum dedım.

Güzel olmuş mehmet kardeşim arka tarafta yokmu, fotoğrafı yokda merak ettim.

tekin abi bu sadece ön tampon için yapılmış bir parça. arkada yok maalesef. olsaydı yapardım. ama arka tampon için bir projem var. okuldan bir meslektaşımla beraber çok gizli şekilde yürütüyoruz bu projeyi. eğer başarılı olursak burda paylaşacağım :D :D türkiyede tek olacak

---------- Post added at 00:46 ---------- Previous post was at 00:45 ----------

beğenmedim:)

her konuda olur ya bole fuzulı.bu konuda yoktu herkez begenmıs bende muhalefet oluyum dedım.

ogün ne adamsın :D :D :D bundan sanada yapalım diyecem ama ön tamponun yokki :p :p :p

Geri
Üst Alt