Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

tdı leonlarla ilgili bilgi

Tam olarak dogru yanlıs dıyemem ama ,soyle bsey dıyım C4 1.6 hdi lar yazılım ıle 2 bar basıyomus ve bana bu deger cok dedıgımde zamanında dızellerde bu sekılde oldugunu soylemıstı b kac arkadas.Bunun en temız yolu saat baglamak arabaya

şu an bir c4 kullanıyorum. 110 hp'lik versiyonlarında değişken geometrili bir turbo kullanıyor ve 92 hp'lik versiyonda kullanılandan biraz daha hacimli.

serviste cihaza bağlandığında vites boşta iken gösterdiği maksimum değer 1800 mbar. servis yetkililerinin söylediğine 2100 mbar basabiliyormuş. ama bunu vites boşta iken ölçemiyorlar tabi.

şu an bir c4 kullanıyorum. 110 hp'lik versiyonlarında değişken geometrili bir turbo kullanıyor ve 92 hp'lik versiyonda kullanılandan biraz daha hacimli.

serviste cihaza bağlandığında vites boşta iken gösterdiği maksimum değer 1800 mbar. servis yetkililerinin söylediğine 2100 mbar basabiliyormuş. ama bunu vites boşta iken ölçemiyorlar tabi.
Yolda olculebılır zaten boost,demekkı benı kandırmamıslar:)
bu arada turbo arabaya bınsem ılk ısım saat almak olur,Tdı yada Tsı kullanıcıları duyun sesımı :)

arkadaşlar hani benim 1.9 tdı. c4 ve 4.2 tdı nerden çıktı şimdi.:)

serhan daha yenisin birazdan kamyonlara geçiş yapılırsa hiç şaşırma:)

Serhan bgn bu konuyu bayagı b okudum ettım orda burda,dızellerde turbo yuksek basıncla calısyomus.yanı senın bahsettıgın 1,2 bar normal bır deger.Tam olarak kac bar bastıgını syleyemem ama 1,1 , 1,2 olması da muhtemeldır

Geri
Üst Alt