Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TDİ 30.000 bakım

Erkki

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,

aracımla henüz 25.000 km yeni geldim ama bugünlerde havalar biraz kendine geldikten sonra 30.000 olmadan bakıma girmeyi düşünüyorum. TDI için 30.000 bakımda beni neler bekliyor, bakımın fiyat aralığı nedir, hatta gitmişken fren balatalarını da değiştireyim istiyorum.
var mı bugünlerde 30.000 bakıma giden?

Merhaba Arkadaşlar,

aracımla henüz 25.000 km yeni geldim ama bugünlerde havalar biraz kendine geldikten sonra 30.000 olmadan bakıma girmeyi düşünüyorum. TDI için 30.000 bakımda beni neler bekliyor, bakımın fiyat aralığı nedir, hatta gitmişken fren balatalarını da değiştireyim istiyorum.
var mı bugünlerde 30.000 bakıma giden?
serhat hocam rutın fıltreler ve yaglama urunlerı degısıyor asagı yukarı 600-700 gıbı tutar balataların bıtmemıstır daha ;) yetkılı servıs te bu fıyat dısarda yaptırırsan 300 tl gıbı tutar :DHava Filtresi, Motor Yağı , Polen Filtresi, Yağ Filtresi, Yakıt filtresi

ahmet arkadaşımın yorumuna ilave olaraktan da rutin kontroller arıza tespit cihaz+ ön takım kontrolu

Geri
Üst Alt