Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TCDD nin yeni icadı tcdd mobil araç

Odeğilde Burakcım balıkesir izmir hattında hızlı tren ne zaman çalışacak?

abı vallaha onun bılemıyorum kusuruma bakma ben 6.bolge adanaya baglıyım tcdd 8 bolgeye ayrılıyor :D
balıkesır afyon bolgesıne baglı orasıda 7.bolge

burak pozantıya felan çok gidip geliyosundur ozaman :)

abı ben demıryolu ıs makınası kullanıyorum demıryolunu tamır edıyor ulukısladan hacıkırıya kadar gecen yaz tum yollarını tamır ettık pozantının 4 ay orda kaldım

abı ben demıryolu ıs makınası kullanıyorum demıryolunu tamır edıyor ulukısladan hacıkırıya kadar gecen yaz tum yollarını tamır ettık pozantının 4 ay orda kaldım

pozantı, belemedik ve hacıkırı resmen bi doğa harikası umarım çalışırken zevk almışsındır. hele hele o tüneller :)

pozantı, belemedik ve hacıkırı resmen bi doğa harikası umarım çalışırken zevk almışsındır. hele hele o tüneller :)

adana bolgesınde calısmadan zevk alınıccak ıkı yer var bırısı pozantı cevrsı dıgerı konya abı cok guzel bı doga var orda varda koprusunude unutmayalım

benzeride kayseridede tranvay hattının bakımları için kullanılıyor,,,

Geri
Üst Alt