Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tazikli Su ve Köpük Makinası ?

PATRON

Administrator
Dostlar arabaları yıkamak için tazikli su makinası almaya karar verdim. Tabiki öncesinde de köpük yada ilaçlamak içinde makine almaya...

Günlük 2 araba yıkamak için ucuz ama kaliteli makina almamız gerek. Nereden kaça alırız nasıl yaparız yardımcı olabilirmisiniz?

peki arkadaşlar bu ürünlerden alsam ayrıcada ilaç püskürtme yada köpük makinası almam mı gerekiyor? yoksa içinde ayrı bir haznesimi var? Varsa istediğim zaman su istediğim zaman ilaç atabiliyormuyum?

Benim kafama bu takıldı 140 barla çalışıyor 390 lt fiyatıda çok iyi.. Peki bundada ilaçlama haznesi varmıdır yada köpük?

http://www.hizlial.com/hirdavat-bah...ma-makinesi-kly1800_15.013.1685.0003.htm#tabs

---------- Post added at 13:07 ---------- Previous post was at 13:03 ----------

birde şey soracağım bu ilacı suyla birliktemi atıyor yada köpüğü? Ben sadece köpük atmak istiyorum, yani yıkamacılardaki gibi ilk komple köpük yada ilaç atıcam daha sonra saf su atmak istiyorum amacım bu kısaca ?

Bizde Karcher var, ilacı ayrı suyu ayrı atıyo.

160 tl ye 130 bar 5 metre hortum ayrıca yanında kopuklu yıkama ve ılaclama ıcınde seffaf bı borusu olan karcher makına aldım daha yenı 160 tl.

Benim kafama bu takıldı 140 barla çalışıyor 390 lt fiyatıda çok iyi.. Peki bundada ilaçlama haznesi varmıdır yada köpük?

http://www.hizlial.com/hirdavat-bah...ma-makinesi-kly1800_15.013.1685.0003.htm#tabs

---------- Post added at 13:07 ---------- Previous post was at 13:03 ----------

birde şey soracağım bu ilacı suyla birliktemi atıyor yada köpüğü? Ben sadece köpük atmak istiyorum, yani yıkamacılardaki gibi ilk komple köpük yada ilaç atıcam daha sonra saf su atmak istiyorum amacım bu kısaca ?

Serbay abi bu alette iyi eniştemde var passatını sürekli yıkıyor traktörle bir fena değil 140 bar evet ilaç haznesi var ama hiç denemedik :D heleki üzerine ilaç sıkarak temizleme olmaz diye düşünüyorum biz gibi araziyede gidiyorsan camur inmez vs ondan önce sünger sonra tazikli su özellikle fren balatalarındaki kurumlara :)

Bence marka olarak kesinlikle Karcher. 10 seneden fazladır kullanıyoruz tık demedi. Beton kazıyacak kadarda güçlü. Ufacık bi makina en ufağı olsa gerek..

Geri
Üst Alt