Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tayinim BAŞAKŞEHİRE çıktı..

Yeni görev yerinde başarılar dilerim hayırlı olsun canım kardeşim..

Tamamdır abi ne zaman istersen sorabilirsin :D

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Tamamdır abi ne zaman istersen sorabilirsin :D

hayırlısı olsun ne güzel darısı başıma ve benim gibi bekleyenlere olsun inş :)

hayırlı olsun dostum!!

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

hayırlı olsun dostum!!

Selçuk hayırlı olsun.Tek sıkıntı okulun bulundugu mevki biraz kotu.....

Kayaşehir,halkalı,ikitelli vs buralara yakın yerler....

abi hayırlı olsun
ıstanbulun tersıdır bıraz orası
arasıra yolum duser gorusuruz ınsallah :)

halkalıda bi ev alacaz bu ara belki sana nasip olur abicim :)

Abi ev kiralari istanbula gore ucuz. Onda sikinti yok. Bana yakinsin bahcesehirdeyim. Aramizda 1,80TL lik bi yol var o kadar. 5dk trafik olmadan. Tabi bu aralar gelceksen gecmis olsun derim. Dere islah ve yol calismalari var. Akli olan evden cikmaz oyle bi trafik var gece 12 ye kadar oluyor. Ama sonrasinda rahat olcak sikintin olmaz. :) takildigin bisi olursa sorabilirsin. Bayaa gelisen biyer.

ben başakşehir de etaplarda oturuyorum, sana tavsiyem şahintepe de çalışacaksan yine de araştır ama etaplarda oturmandır, rahat ve sessiz bir mekan...

Sahıntepesı gelısmekte olan bıryer.hayırlısı olsun

hayırlıolsun selçuk hocam komşuyuz artık ozaman. demiştim burayı tercih et ama okul çevresi oturmanı pek tavsiye etmem başakşehirde etaplarda evler çok 85m3 evler var 600 TL kayaşehirde yakın 400 500TL arası o okula en yakın bahçeşehir ama orda ucuza ev bulman biraz zor tavsiyem 1.2.4.5 etaplarda yada kayaşehirde ev bakman hatta birkaç tavsiye link vercem, aslında turyap temsilsiliğini ararsan orda daha fazla seçenek var. geldiğinde murat(mrtsnr) ve kemal silentstorm61'de bizim buralarda hiç görüşmedik ama birlikte bir mini buluşma tanışmada yapalım inş.

Emlak Ofisinden Kiralık Daire 550 TL m2 2+1 odalı İstanbul Başakşehir Başakşehir Mah. - Pasif İlan - 96002975

Sahibinden Kiralık Daire 600 TL m2 2+1 odalı İstanbul Başakşehir Başakşehir Mah. - Pasif İlan - 96065383

TOKİ KAYAŞEHİR 12.BÖLGEDE 66 M2 2+1 KİRALIK DAİRE. sahibinden.com'da - 96034330

Öncelikle hayırlı olsun şahintepe başakşehirle bahçeşehir arasında kalıyor. şahintepeden ev tutacaksan 250tl ile 400tl arasında yerler bulunur katına ve dairesine göre değişiyor orda site olayı yoktur full mahalle yani oturum için kayaşehir kiptaş konutlarını düşünebilirsin hem site hemde fiyatlar ortalama 450tl den başlıyor (75m2 2+1) (95m2 2+1) (125m2 3+1) toplu taşıma araçları bulunmakta ama söyleyim ilk zamanlar biraz zorlanacaksın..

herhalde yani ne sandın :)

selçuk hayırlı olsun kardeşim.Bana sorarsan kayaşehirde otur bende orada oturuyorum.Evler sıfır kiralar 2+1 ler 350-500 arasında.Arabayla gidip geliceksen bura daha uygun olur.Kafana takılan her sorunda yardımcı olurum. telefonumda 0537 700 32 33 dilediğin zaman rahatsız edebilirsin kardeşim.Tekrar hayırlısı

şelçuk hocam hayırlı olsun kalmıştım başakşehirde inş herşey istediğin gibi olur

Öncelikle ilgi ve alakanıza teşekkür ederim..

Arkadaşlar bunca Msj yazılmış ama kimseyi tanıma fırsatım olmadı Daha Murat ve Ulvi dışında neden?

Eğer alakanıza ben cevap veremediysem özür dileyerek bu msjımın altına numaramı yazıyor ve sizinde numaralarınızı bekliyorum tanışıp Görüşmek ümidiyle..

0532 558 YetmişDokuz DoksanYedi

Geri
Üst Alt