Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tayinim BAŞAKŞEHİRE çıktı..

Oha, avrupada oturan ne çok üye varmış bizde. Ben 3-4 kişi var diye biliyodum :)

Hayırlı olsun Selçuk Hocam,umarım herşey gönlüne göre olur...

Oha, avrupada oturan ne çok üye varmış bizde. Ben 3-4 kişi var diye biliyodum :)

herhalde yani ne sandın :)

selçuk hayırlı olsun kardeşim.Bana sorarsan kayaşehirde otur bende orada oturuyorum.Evler sıfır kiralar 2+1 ler 350-500 arasında.Arabayla gidip geliceksen bura daha uygun olur.Kafana takılan her sorunda yardımcı olurum. telefonumda 0537 700 32 33 dilediğin zaman rahatsız edebilirsin kardeşim.Tekrar hayırlısı

şelçuk hocam hayırlı olsun kalmıştım başakşehirde inş herşey istediğin gibi olur

selçuk hayırlı olsun kardeşim.Bana sorarsan kayaşehirde otur bende orada oturuyorum.Evler sıfır kiralar 2+1 ler 350-500 arasında.Arabayla gidip geliceksen bura daha uygun olur.Kafana takılan her sorunda yardımcı olurum. telefonumda 0537 700 32 33 dilediğin zaman rahatsız edebilirsin kardeşim.Tekrar hayırlısı

MAA68 cooper satılık haberin olsun :D

hayırlıolsun selçuk hocam komşuyuz artık ozaman. demiştim burayı tercih et ama okul çevresi oturmanı pek tavsiye etmem başakşehirde etaplarda evler çok 85m3 evler var 600 TL kayaşehirde yakın 400 500TL arası o okula en yakın bahçeşehir ama orda ucuza ev bulman biraz zor tavsiyem 1.2.4.5 etaplarda yada kayaşehirde ev bakman hatta birkaç tavsiye link vercem, aslında turyap temsilsiliğini ararsan orda daha fazla seçenek var. geldiğinde murat(mrtsnr) ve kemal silentstorm61'de bizim buralarda hiç görüşmedik ama birlikte bir mini buluşma tanışmada yapalım inş.

Emlak Ofisinden Kiralık Daire 550 TL 84 m2 2+1 İstanbul Başakşehir Başakşehir Mah. - 96002975

Sahibinden Kiralık Daire 600 TL 84 m2 2+1 İstanbul Başakşehir Başakşehir Mah. - 96065383

Emlak Ofisinden Kiralık Daire 350 TL 66 m2 2+1 İstanbul Başakşehir Kayabaşı Mah. - 96034330

Bilgiler için Çok teşekkür ederim Batum, benimde aslında sevindiğim tek şey SCW ahalisine yakın olmam onun dışında pekde mutlu olduğum söylenemez bu atamadan.. hakkımızda hayırlısı zahmetin için çok teşekkür ederim inşallah dediğin gibi mini bir buluşmayla tanışma fırsatımız olur çok memnun olurum..:)

Aslında ben de o civarları daha yeğe tutuyorum aklımda ceyhun ama birde okula arabayla gidip gelmem sanki çok sağlıklı olmayacakmış gibi bi düşüncedeyim..

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

hayırlı olsun yakınlarda olacak olmana sewindim abi

Benimde tek tesellim o kadir artık İstanbulda bir kapın daha var bunu böyle bil kardeşim:eek:key:

Kayaşehir'de benim arkadaşlarım kalıyo ucuz oralar. Sonra halkalıda evler var. Etaplarda, oralarda ucuz orda da kalan arkadaşlarım var. Başakşehir saydığım yerlere göre biraz daha iyi, ev fiyatları kiraları da ona göre daha pahalı, eğer durum iyiyse başakşehiri tavsiye ederim. Yok mümkün değilse, halkalı olabilir. Son tercih kayaşehir olabilir. Bende pek bu işlerle uğraşmadığım için bilmiyorum. Sadece tem çok dolu olursa, yanyoldan kaçarken görüyorum oraları. Pek yaşancak yer değil. Ama halkalıda bizim 4-5 ay kirada kaldığımız evimiz vardı, 3 arkadaş. iyiydi yani oralar. Başakşehirde detaylı bi araştırma yap etapların orda oralarda uygun bulamazsan halkalı derim. Ama istanbulda olman gayet iyi. O bile yeter :D

Bende başakşehir istiyorum ama Muradım ordan okula hergün arabayla git gel biraz zor olacak galiba bakalım bayramdan sonra gelip kendim bakıp tutacam, eğer ulaşım varsa ya kayaşehir yada başakşehirden bi yerde tutucaz artık hakkımızda hayırlısı:eek:key:
Arabaya ihtiyaçlar konusunda başta erkan abi olmak üzere ikinci rehberimde sensin haberin olsun:eek:key:

hayırlı olsun selçul.başakşehir yeni yapılanan bir yer hep büyük siteler var ve kiralar 500 den başlar ama kaya şehir den bakarsan evi 400 en kral evi bulursun.sosyal faliyeti olan bir yer degil (avm.süpermarket v.s gibi) ama merkezi biryerde birçok avm felan sana çok yakın 10 km kadar.sadece birşey için allah yardımcın olsun diyorum oda trafik :) ilk zamanlar zor gelir sonra alışırsın :D

Walla okunuda biraz sabıra ihtiyacım olacak galiba Erkan abi ama yavaş yavaş alışırız tabi verdiğin bilgiler için teşekkür ediyorum ordayken Araba konusunda rehberim sensin haberin olsun, yok mok dinlemem taaa 2 sene önceden demiştim bunu gelir başına bela olurum diye bak dediğimiz oldu :)

Geri
Üst Alt