Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tayinim BAŞAKŞEHİRE çıktı..

Selçuk kardes hayırlı olsun..Anadolu yakasında olanlar olarak bu taraf da olmanı daha çok isterdik..Bildigim kadarıyla basaksehir son dönemlerde gelişen yapılaşmanın olduğu bir yer..biraz İSTANBUL icine göre disarda ama kiralar falan daha uygun olacağı kanaatindeyim..Tekrar hayirli olsun...

Selçuk kardes hayırlı olsun..Anadolu yakasında olanlar olarak bu taraf da olmanı daha çok isterdik..Bildigim kadarıyla basaksehir son dönemlerde gelişen yapılaşmanın olduğu bir yer..biraz İSTANBUL icine göre disarda ama kiralar falan daha uygun olacağı kanaatindeyim..Tekrar hayirli olsun...

Teşekkür ederim mirim iyi yada kötü uzak yada yakın bi şekilde görüşme fırsatımız olacak artık o bana yetiyor belki çok sık olmaz ama arada birde olsa karsın uzaklığından iyidir.. bende anadolu olsun istedim çok ama kısmet hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.. inşallah tanışıp konuşma fırsatımız da olur oralardayken tekrar dan sağol iyi dileklerin için :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Teşekkür ederim mirim iyi yada kötü uzak yada yakın bi şekilde görüşme fırsatımız olacak artık o bana yetiyor belki çok sık olmaz ama arada birde olsa karsın uzaklığından iyidir.. bende anadolu olsun istedim çok ama kısmet hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.. inşallah tanışıp konuşma fırsatımız da olur oralardayken tekrar dan sağol iyi dileklerin için :)

Sağol Abi İl dışı istedim 3 senem geçti Kars'ta 80 cm karın üstünde benim vicdanım rahat en azından doğu görevimi icra ettiğimi düşünüyorum oralardan da şikayetçi değildim ama mesafe çok uzaktı canım memleketime, Kısmetse bundan sonra yaklaştım yoksa İstanbulunda kaşına gözüne hasta değilim ama böylesi daha hayırlı olacak inşallah, Bizim hatunda eş durumundan gelirse yanıma işte ozaman kralım olmazsada bir yıl daha bekar bekar takılıcaz.. Umarım yengede senin yanına gelir ardahandan hakkımızda hayırlısı abicim.. Uzaklaşsakta gönüller bir ama okadar geldim gittim oralara bi tanışamadık bundan sonra tanışma fırsatımız olursa çok gülerimm.. :)

olur inşallah diyelim kardeşim benim...istanbula gelirsem bulurum seni artık:)

Başakşehir güzeldir ancak biraz kiraları fazla + ulaşım yönünden istanbulda değil gibisiniz :D

Abi ev kiralari istanbula gore ucuz. Onda sikinti yok. Bana yakinsin bahcesehirdeyim. Aramizda 1,80TL lik bi yol var o kadar. 5dk trafik olmadan. Tabi bu aralar gelceksen gecmis olsun derim. Dere islah ve yol calismalari var. Akli olan evden cikmaz oyle bi trafik var gece 12 ye kadar oluyor. Ama sonrasinda rahat olcak sikintin olmaz. :) takildigin bisi olursa sorabilirsin. Bayaa gelisen biyer.

hayırlı olsun selçuk hocam..

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

hayırlı olsun selçuk hocam..

Geri
Üst Alt