Tayinim BAŞAKŞEHİRE çıktı.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Tayinim BAŞAKŞEHİRE çıktı..

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Atama Tarihi : 08.08.2012

Atandığınız Kurum : 12. tercihiniz olan İSTANBUL/BAŞAKŞEHİR/Hacı Ali Osman Gül İlkokulu

Tayinim Başakşehire bağlı Şahintepe Mahallesinde olan yukardaki okula çıktı.. Bilen Duyan Gören Varsa Yada Başakşehir hakkında bilgisi olan varsa yorumlarını paylaşırsa sevinirim (Ev Kiraları ve Durumları, Ulaşım, Ortam.. Pahalılık, Ucuzluk v.s.)

[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD="align: right"]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

cuprali

Kayıtlı Üye
olsun selçuk hayırlısı olsun son yıllarda çok gelişti başakşehir ayrı bir dünya oldu sanki

Atama Tarihi : 08.08.2012

Atandığınız Kurum : 12. tercihiniz olan İSTANBUL/BAŞAKŞEHİR/Hacı Ali Osman Gül İlkokulu

Tayinim Başakşehire bağlı Şahintepe Mahallesinde olan yukardaki okula çıktı.. Bilen Duyan Gören Varsa Yada Başakşehir hakkında bilgisi olan varsa yorumlarını paylaşırsa sevinirim (Ev Kiraları ve Durumları, Ulaşım, Ortam.. Pahalılık, Ucuzluk v.s.)

[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD="align: right"][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
vay kardeşim uzaklaştın buralardan ha...hadi hayırlı olsun kurtuldun şu doğudan...il dışı demi....eş durumu olamaz sanırım:)bizim hatun da ardahan dan yanıma gelir inşallah ya...

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
sen üsküdara gelene kadar ben bolu ya giderim o kadar
olsun selçuk hayırlısı olsun son yıllarda çok gelişti başakşehir ayrı bir dünya oldu sanki
Abi öle deme yaa:kizgin: El mahkum.. Yoksa Karstı Yani genede büyük şans 62 Puanla istanbula atanan bir ben varım artık iyi kötü Yapıcaz vazifemizi..

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

halkalıda bi ev alacaz bu ara belki sana nasip olur abicim :)
İnşallah niye olmasın bende o taraflarda tutucam evi büyük ihtimalle:eek:key:

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
vay kardeşim uzaklaştın buralardan ha...hadi hayırlı olsun kurtuldun şu doğudan...il dışı demi....eş durumu olamaz sanırım:)bizim hatun da ardahan dan yanıma gelir inşallah ya...
Sağol Abi İl dışı istedim 3 senem geçti Kars'ta 80 cm karın üstünde benim vicdanım rahat en azından doğu görevimi icra ettiğimi düşünüyorum oralardan da şikayetçi değildim ama mesafe çok uzaktı canım memleketime, Kısmetse bundan sonra yaklaştım yoksa İstanbulunda kaşına gözüne hasta değilim ama böylesi daha hayırlı olacak inşallah, Bizim hatunda eş durumundan gelirse yanıma işte ozaman kralım olmazsada bir yıl daha bekar bekar takılıcaz.. Umarım yengede senin yanına gelir ardahandan hakkımızda hayırlısı abicim.. Uzaklaşsakta gönüller bir ama okadar geldim gittim oralara bi tanışamadık bundan sonra tanışma fırsatımız olursa çok gülerimm.. :)