Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

tavsiye bekliyorum

34kok15

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar lpg konusundaki görüş ve önerileriniz sonucunda 2008 leona lovato taktırmaya karar verdim. müşteri hizmetlerini de arayıp bana en yakın olan bayiler sıralamasından bağcılar-güngören sanayii sitesi ikitelli öz çağlar oto da karar kıldım ama müşteri temsilcisi kafamı karıştırdı sizin araca göre 2 model var 1. si 1390tl 2.si 1650tl dedi birinci sistemin azda olsa arıza lambası yakma durumu var dedi birde daha öncek lacetti vardı ona da atiker taktırmıştım ve uyum sorunu yaşamıştı aküyü de değiştirmiştim leonlar da buna ihyaç varmı siz ne dersiniz yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

bende geçen yıl 1390 tl ye taktırdım muhtemelen onların 1. dediği sistem ve hiçbir arıza lamba yakma olayı da yaşamadım.gayet te memnunum.takan ustaya bağlı bu iş.istanbulda illaki tanıdığı usta olan vardır yardımcı olan çıkacaktır..

yapılan işcilik ve ayar iyi olduğu sürece hiç bir kitte sorun yaşamazsın 5 tane lpg li leon kullandım 4 değişik marka vardı hiç birinde de sorun yaşamadım hatta arabanın birine ben taktırdım onada atiker taktırmıştım hiç bir sorunla karşılaşmadım bence markadan z.yade işçilik çok önemli iyi bir usta bulursan hiç bir sorun yaşamazsın

burada bence paradan daha ziyade ustanın el yeteneği. Ben çok arkadaş gördüm 2 binlere taktırıpta hep sorun yaşayan, bir ustanın yaptığını başka birisi düzeltebiliyor. Yani önemli olan ustanın becerisi bence :)

Merhaba arkadaşlar lpg konusundaki görüş ve önerileriniz sonucunda 2008 leona lovato taktırmaya karar verdim. müşteri hizmetlerini de arayıp bana en yakın olan bayiler sıralamasından bağcılar-güngören sanayii sitesi ikitelli öz çağlar oto da karar kıldım ama müşteri temsilcisi kafamı karıştırdı sizin araca göre 2 model var 1. si 1390tl 2.si 1650tl dedi birinci sistemin azda olsa arıza lambası yakma durumu var dedi birde daha öncek lacetti vardı ona da atiker taktırmıştım ve uyum sorunu yaşamıştı aküyü de değiştirmiştim leonlar da buna ihyaç varmı siz ne dersiniz yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

İkisindede Uyum sorunu olmaz ucuz olan Arıza yaklsa bile ömülük kullanırsın ama pahalı olan araca göre kendine ayar yapıyopr bildiğim kadarıyla başta sana daha pahalı gelebilir ama bakım ve tüketim değerlerinden kendi farkını amorti edeceği kanısındayım :eek:key:

Geri
Üst Alt