Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

tavanda vernik atması...

sturdy81

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhabalar,

Kızıl kahverengi Cordoba sahibiyim.
Araçların yazın güneş altında yanık olması bir nebze olsun kabul edilebilirken, benim aracımın kış günü tavan vernikleri atmaya başladı.
karlar araç üzerinde eridikçe avuç içi kadar vernik parçaları tavanda kabarcıklar yaparak boyadan ayrılmaya başladı ve tüm tavanı kapladı.
(uygun bir zamanda resmini yükleyeceğim)
Böyle bir durumda ne yapmamız gerekir? boyatmak mı, vernikletmek mi ..vs ?

tavan boyatmak cok mantıklı degıl satarken sıkıntı cıkar resimde olsa elımızde kaza var dıyıp dururlar biraz zor olur aracı satarken vernik attırmanız mantıklı bence yada en kötusu seffaf folyo ilede kaplanıla bilir hexıs ta bı urun var bu durumlar ıcın kayserıde de bayısı var yardımcı olmayada calısırım ıstersenız

araç 2003 model ve 2.el almıştım, garantinin devam edip etmediğini bilemiyorum, servisten araştırmak lazım sanırım.

Garantisi bitmiştir abide Bence hiç boyatma heleki kayseride biliyosun tavan boyalı oldumu takla atmış damgası yiyo ama yinede sen bilirsin :confused:

tavan boyatmak cok mantıklı degıl satarken sıkıntı cıkar resimde olsa elımızde kaza var dıyıp dururlar biraz zor olur aracı satarken vernik attırmanız mantıklı bence yada en kötusu seffaf folyo ilede kaplanıla bilir hexıs ta bı urun var bu durumlar ıcın kayserıde de bayısı var yardımcı olmayada calısırım ıstersenız

folyo işi benimde boyadan çok kafama yatıyor fakat nasıl yapıyorlar bir fikrim yok :) trafik yada muayenede sıkıntı çıkar mı?
eğerki bildiğiniz bayinin numarasını özelden atarsanız hafta sonu görüşelim

aynen dediğin gibi garip ama gerçek kayseride tavan boyalı olmasında ne olursa olsun :)

Aynen Öyle abi kayseri işte bende o yüzden aracımın tavanına karbon kaplaması yaptım daha muayenesine çok var ama arkadaşımın muayenesi bu ay eğer Nisan gibi ısınınca yaptırırım dersen orda sıkıntı çıkacakmı bakacam ona göre sanada haber veririm
Sanayide Ender Oto aksesuar var O vinil çekiyo ben fiyat aldığımda 150 demişlerdi yinede bi sor abi
Ama Vernikler varsa onları tavandan iyice temizlenmen lazım aksi takdirde parlak vinilde belli oluyo atan vernik yerler ama carbonda çok belli etmiyo :eek:key:

Geri
Üst Alt