Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tavana isabet eden kurşun

Emre.t

Kayıtlı Üye
Geçtiğimiz günlerde aracımın tavanına isabet eden yorgun kurşunu çok şükür güzel bi şekilde çıkardık GENÇLER SERVİSİNE çok teşekkür ederim özelliklede BAYRAM MARAZ abime çok iyi bi şekilde karşıladı ve bi abi gibi yaklaşarak gönülleri fethetti çok teşekkür ederim abime çok memnun kaldım IMG_9749.JPGIMG_9749.JPG

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geçtiğimiz günlerde aracımın tavanına isabet eden yorgun kurşunu çok şükür güzel bi şekilde çıkardık GENÇLER SERVİSİNE çok teşekkür ederim özelliklede BAYRAM MARAZ abime çok iyi bi şekilde karşıladı ve bi abi gibi yaklaşarak gönülleri fethetti çok teşekkür ederim abime çok memnun kaldım Ekli dosyayı görüntüle 16994Ekli dosyayı görüntüle 16994

Çok geçmiş olsun tekrardan allah beterinden korusun

Geçtiğimiz günlerde aracımın tavanına isabet eden yorgun kurşunu çok şükür güzel bi şekilde çıkardık GENÇLER SERVİSİNE çok teşekkür ederim özelliklede BAYRAM MARAZ abime çok iyi bi şekilde karşıladı ve bi abi gibi yaklaşarak gönülleri fethetti çok teşekkür ederim abime çok memnun kaldım Ekli dosyayı görüntüle 16994Ekli dosyayı görüntüle 16994

Çok geçmiş olsun tekrardan allah beterinden korusun

Amin saol abim

Rica ederim kardeşim ... Memnun kaldiysan ne mutlu bana...

Geçmiş olsun kardeşim marazcım teşekkürler

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür ederim hepinize ayrı ayrı

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tamirini nasıl yaptı bunu da çekseydin keşke :)

Geri
Üst Alt