Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tavan sarktı :((

mertyone

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar aracımı yeni aldım kısa zamanda szinlede pylaşıcam
arac içindeki tavanda sarktı izmir içi nerde düzlettirebilrim yeni döşeme yaptırmak neye patlar bilgisi olan arkadaslardan yardım bekliyorum.

oto yıkamaya detaylı temizliğe verdiyseniz aracı orda olmuştur. amatorce yaptıkları için işlerini temizleyicinin içine biraz hipo koyuyorlar oda bu probleme yol açıyor

Öncelikle üyeler bölümünden kendinizi tanıtırsanız daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. sorununuz içinde döşeme yaptırmakta sağlam birine yaptırmak lazım yoksa yine aynı sonuçlar olabilir

kayseride olsan eski döşemenin durumuna ve kullanılacak döşeme kalitesine göre 200-400 tl arası değişiyor

oto yıkamaya detaylı temizliğe verdiyseniz aracı orda olmuştur. amatorce yaptıkları için işlerini temizleyicinin içine biraz hipo koyuyorlar oda bu probleme yol açıyor

Sorun o degıl aslında....Sorun tamamen aracın tavanın ıslak temızlenmesınden ve kalmasından kaynaklanıyor.Belli yıllarda uretılen tum vw grup araclarda bu sorun cok kolay goruluyor.

Bırde amacı dısında kullanılan temızlık maddelerı bu işlemı yapıyor.

Sorun o degıl aslında....Sorun tamamen aracın tavanın ıslak temızlenmesınden ve kalmasından kaynaklanıyor.Belli yıllarda uretılen tum vw grup araclarda bu sorun cok kolay goruluyor.

Bırde amacı dısında kullanılan temızlık maddelerı bu işlemı yapıyor.

Üyelerimiz bölümünden kendini tanıtmayana lütfen yardım etmeyelim kurallar gereği böyle biliyorsunuz. :)

Geri
Üst Alt