Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tavan Parlak Folyo kaplama hakkında bir soru?

öncelikle muayeneden araç tavan için aracınızın rengi + siyah yazısı alıyorsunuz bunnla birlikte ben 80 tl lik bıya faturası ile ruhsatın bi yüzünü 59 tl ye değiştirdim bununla birlikte kırmızı siyah yazıan ruhsatımla muayneye irdim ve muayeneden geçtim daha sonra aynı trafik tescile giderek ikinic tuhsatın yüzünü de değiştirmek zorunda olduğumdan onuda değiştirdim bu da 57 tl gibi bi rakala değiştirdim şuanda araç rengim kırmızı- siyah yazılı ve muayneden onaylandı..

öncelikle muayeneden araç tavan için aracınızın rengi + siyah yazısı alıyorsunuz bunnla birlikte ben 80 tl lik bıya faturası ile ruhsatın bi yüzünü 59 tl ye değiştirdim bununla birlikte kırmızı siyah yazıan ruhsatımla muayneye irdim ve muayeneden geçtim daha sonra aynı trafik tescile giderek ikinic tuhsatın yüzünü de değiştirmek zorunda olduğumdan onuda değiştirdim bu da 57 tl gibi bi rakala değiştirdim şuanda araç rengim kırmızı- siyah yazılı ve muayneden onaylandı..

Hocam araban çok güzel gözüküyor resimde lakin şu plaka olayı bozuyor gibi :) O plakayı oradan alsan ya.

Geri
Üst Alt