Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tavan Parlak Folyo kaplama hakkında bir soru?

cutter

Forumdan Uzaklaştırıldı
S.a arkadaşlar aracımın tavan ve aynalarını parlak folyo ile kaplatmak istiyorum fakat ruhsata işletmem gerekiyor mu?ikinci bir sorum da sadece tavan için 150 lira denildi fiyat sizce uygun mudur antlayada yaşıyorum?

Önceki aracıma ben kendim 2 metre folyo alıp kendim yapmıştım ( 2x10=20TL ). Hem zevkli oluyo hemde daha az maliyetli oluyo..Ruhsat konusunda 1,5 seneye yakın kullandım hiç bi polis bişey demedi ama muayenede sıkıntı oluyo..

Muayene yeni geçtim hocam polis durdurmadıktan sonra sorun olmuyo o zaman ya durdurursa :D

İşte o biraz polisin o günkü ruh haline bağlı :)

kaplat gitsin bende 2sene dolaştım tavanım kaplı şekilde. hiç kimsede "hayırdır" demedi yani:D fiyatta normal Ankarada daha pahalı kaplıyorlar

Önceki aracıma ben kendim 2 metre folyo alıp kendim yapmıştım ( 2x10=20TL ). Hem zevkli oluyo hemde daha az maliyetli oluyo..Ruhsat konusunda 1,5 seneye yakın kullandım hiç bi polis bişey demedi ama muayenede sıkıntı oluyo..

El becerine güveniyorsan Umutun Önerisini Bi gözden geçir derim, Ayrıca ruhsata işletme falan gibi bi takım rosedürel şeyler olsa idi bu kadar çok tavan kaplı araç gremezdik etrafta;)

eğer nereye yaptırcagına tam karar veremedıysen yeni sanayide emperor var hakan abi bu işte cok ıyıdır benım adımı solersen mesut diye yardımcıda olur sana

sıkıntılı bir policeye denk gelmezsen sorun olmaz fiyat olarakta kayseri fiyatlarına göre normal...

hepinize tşkler arkadaşlar mesut kardeşim aklımda orasıda var ama sönmez reklam var kızılırmakta oraya çok iyi diyorlar hiç bir fikriniz var mı? xenon far konusunda gitmiştim hakan abiye sorunsuz halletmişti olmadı yolum oraya düşecek zaten :D

bende yeni ruhsata işlettim 150 tl tuttu şimdiye kadar yani 1 sene kullandım sorun olmadı ama bir arkadasın folyosunu polis soktu ve 250 tl para cezası kesti tavsiyem işlet ruhsata

Geri
Üst Alt