Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tavan Parlak Folyo kaplama hakkında bir soru?

Arkdaşlar bir hafta önce çevirmeye geldim polis ruhsata isletmem gerektiğini söyledi ceza yazicakti gerdi yani bu arada bilgi vermek istedim tavan kapla guzel duruyor fakat iyi kaplama yapmak sart asinama oluyor 1 yilda bende olmaya basladi ayrica not duseyim aynalari kaplama tavsiye etmem boya daha mantikli denedim ben onlardada goruntu kirliligi olustu ayricada madem ruhsata isleticem arabayi a'dan z'eye kaplatirim inadina inadina :D

Kesinlikle ağır kusur tavandan muayenede kalıyorsunuz ben ruhsata işletim muayenem onaylandı polislere de eyvallah etmiyorum tavsiye seviyorsan kesinlikle ruhsata işletmelisin

Ruhsata isletebilmek icin
Boya faturasi gerekli ayrica muameden gecicek gecerken boya degil demicekmi bunlar :)

Ruhsata isletebilmek icin
Boya faturasi gerekli ayrica muameden gecicek gecerken boya degil demicekmi bunlar :)

yok öyle demiyorlar karaklol boya faturası istiyor sonra ruhsatına çift renk diye işletiyorlar ben bir boyacıya gidip 150 tl fatura kestirdim ruhsata işlediler

Bugun gölcükte megane sedan bir araçta bulunan ön kaput kaplamasını polis elleriyle sürücüye söktürdü. Ruhsata işletmekte fayda var. Kıyın paraya ruhsatı değiştirin.

Geri
Üst Alt