Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tavan lambası

WebKings

Kayıtlı Üye
aracımda otomatik olarak ön taraftaki tavan lambasının en sağındaki yanmıyor aynı şekilde sürekli açık bıraktığım zamanda yanmıyor ama tek olarak açtığımda yanıyor bakıma gitmeme 3 4 ay var acaba başka bir sorun açar mı ? :)

herhangi bir sorun acacağını sanmıyorum muhtemelen kapılardaki siviçlerden veya ampülde sıkıntıvardır....

ampülde sorun olacağını sanmıyorum çünkü manuel yanıyor

muftelemen kapı açıldığında göreceksinizdir siviç var ondan kaynaklı olabilir..

inşallah basit birşeydir de hemen hallederler :)

bende toledo vardı.manuel olarak yanıyordu ama kapı açıklığında yanmıyordu.sorun kapılarda bulunan swith.4 kapıdada var.ama tanesi yaklaşık 150 tl.

garantide değildi sanırım şuan bu araç garantili ben bozmadım para istememeleri lazım :)

Garantin varsa hiç dert etme, ama arkadaşın da dediği gibi basit bir ampül değişiminden daha farklı bir durum olacakmış gibi gözüküyor..

Ayrıca geçmiş olsun arıza arızadır, Allah beterinden saklasın..

Geri
Üst Alt