Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tavan kaplama.

kesinlikle parlak siyah... tavan kaplamanın olayı cam tavan görüntüsü vermektir mat siyah yaparsan hiç güzel durmaz ben karbon yaptım o bile içime sinmedi

benim garajdaki resimlere bak oradan nasıl yaptıgımı görürsün zaten:) tavanı ıslatıp cam filmi çeker gibi çektim folyoyu ama bendeki 3 parça oldu ve gece karanlıkta yaptım ben sen tüm folyoyu yapacak olursan ısıtmanda gerekecek birinde yapılırken görmen gerek yada resimlere bak bendeki

benim garajdaki resimlere bak oradan nasıl yaptıgımı görürsün zaten:) tavanı ıslatıp cam filmi çeker gibi çektim folyoyu ama bendeki 3 parça oldu ve gece karanlıkta yaptım ben sen tüm folyoyu yapacak olursan ısıtmanda gerekecek birinde yapılırken görmen gerek yada resimlere bak bendeki

Neyse allah buyuktur yapıcaz bı sekıl :D Tamponuda senın sayende almıstm dostum öylesıne koymustum sen dedın bedava al dıe hıc aklımda bıle yoktu :)

kanka pekı dıger yerlerı parlak yapma sansın yokmu ?

bu arada kahve degıll expresso ısmarlıım ayıp ettın :D

kanka pekı dıger yerlerı parlak yapma sansın yokmu ?

Hacı komple ön tampon ızgaralar logolar flan parlak boyatılmaz ya :D oyuzden mat mı yapsam parlakmı karar veremedım şu tampon olayını halledıyımde bırlıkte expressolarımızı ıcerken tavan olayını konusuruz :D

Geri
Üst Alt