Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

tavan kaplama?

birkaç gün içinde belli olucak yiğitcim ama büyük ihtimal biraz daha devam edicem leon la(mert abinin verdiği büyük gazlarla =) )

yarın uğrucam o zaman bi konuşalım mert abi

Mert abi 3'te Erya'dayım biliyorum çok özledin.. :D :D

he iyi o zaman, bende hergün arabayla oynuyosunuz sanıyorum hani bişeylere bakmak baktırmak için.

valla ben hayatım boyunca 100 defa gittiysem mutlaka bi sebebi oldu..
ya bi parça ya bi rötuş ya da başka bişi..öylesine muhabbete pek gidemedim..
gerçi yarınki işim de öyle acil falan değil hani.. :)

Erhan arkadaşlar genelde muhabbete geliyorlar. Hele bu aralar biraz da işlerim yavaşladı daha fazla vaktim oluyor goygoya, lakin tabi devamlı muhabbet etmiyoruz yine aklımıza birşeyler geliyor olurmuyu deniyoruz bazen. Arkadaşlar malum zaten abuk sabuk bir sürü fikir ile gelenler var :D onları tatbik ediyoruz kimi zaman. Yiğit genelde "abi sanırım altını sürttüm bir bakalım mı 10 dakika sürmez" talebi ile cümleye başlayıp aracı 1 saate yakın liftimi dolduruyor (genel müdürün bile dikkatini çekmiş :) ) Bunun dışında boşsa araçlarını yıkıyor arkadaşlar falan filan öyle takılıyıurz. Nasıl insanların bazen abuk sabuk arıza şikayet veya kimsenin aklına gelmeyecek sorularla biz servis çalışanlarını abondene etmelerini seyrediyorlar :)

Örn dialog.

İkinci el satışında telefonla yapılan bir görüşme anektodu

İkinci elde görevli arkadaş

"Efendim aracımız çok temiz, vuruğu yok, tek bir parçada dahi boya yoktur"
Karşı taraf nam-ı diğer alıcı
"E ben arabayı nerede boyatacapım ? " :D satıcı dumur :D

Veya diğer bir anektod

Telefonda geçen bir konuşma yine

Kullanıcı seatını yeni almış ve uzun yola çıkmıştır
Servis çalışanı "Buyrun efendim nasıl yardımcı olabiliriz"
Araç sahibi
"Bacım yol uzun bizim çocukların uykusu geldi bu hava yastıklarını nasıl açacağız"
Servis çalışanı dumur telefon elinden düşer :D :D

Geri
Üst Alt