Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tavan kaplama

#ismail

Kıdemli Üye
Arkadaşlar yaklaşik 1,5 ay sonra tuv ' e gitcem ama araçta 2 seneden beri tavan kaplamasi var (ruhsata işletmedim), bildiğim kadariyla muayneden geçirmiyorlar.. Bu konuda bilgisi olan varmi? Birde bildiğim kadariyla aracin %30 una kadar renk değişimi yapabiliyoruz, sanki tavan bu orandan az gibi geliyor...
Söktürsem mi?

slm, ewet bildiğim kadarı ile geçirmiyorlar muayeneden, çift renk olarak işletilmesi gereli ruhsata, yada söktürmeniz gerekli

Geciriorlar hocam sikinti yok. Ankarada bnm gecmisligim war hem tawan filmli hem cam filmli waziyette

kayseriden bir arkadaşın aracı hafta başı itibariyle tavan kaplamasından sorun çıkmadan geçti cam filmi hafif kusur olarak geçti...

benim bi önceki aracımda tavan kaplama ve camlarda film vardı sorunsuz geçtim trafik ekipleriyle senin aranda sorun olur dedi hafif kusur olarak geçti

Geri
Üst Alt