Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tavan kaplama ve cam filmi yardımı?Trakya?

kmr

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese iyi forumlar bu konudan çok var hem forumda hemde googleda aradım ama hem konular eski hemde bana pek yardımcı olmuyo tam olarak.
Kırklareli/Vize'de oturuyorum tekirdağ/saray'da denilebilir.Yarın cam filmi için silivri llumara gidicem randevu aldım daha önceki arabamada burda film çektirmiştim ama burda tavan kaplama yok tavan kaplamada neye dikkat etmeliyim kalite açısından hangi malzeme kullanılmalı hiçbir bilgim yok bana yazarsanız dikkat etmem gerekeni çok yardımcı olursunuz.
Ayrıca tavan için istanbula gelmeden bana yardımcı olabilicek yerler varmı bılenler varmı?
İstanbulda yazılabilir bu işi iyi yapan yerler.

eğer silivriye gidecek ise bir yer tarif edebilirim

Bölge trafiği istanbul istikametine doğru geçtikden sonra ilk BP istasyonu var onun arkasında yapan bir arkadaş var işçiliği güzeldir yardımcı olur sana

Ben ziebarttan kaplattm tavanı karbon fiber. çok memnunum zaten omur boyu garantili yapıolar. bikere yaptır kafan rahat olsn. kalitesini herkes bilir zaten.

Geri
Üst Alt