Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

tavan kaplama soru ???

Konu, 'Atölye & Aksesuar' kısmında efsane_soldier tarafından paylaşıldı.

1. efsane_soldier

efsane_soldier SCW Üyesi

56
    1
    8
    arkadaşlar tavanı siyah folyo ile kaplattım dün ama çizgi çizgi izler var bide ufak tefek kabarıklıklar bunlar zamanla gidermi acaba yapan reklamcı gider 1 haftaya bişey kalmaz falan dedi yaptıranlar varsa aynı şeyler başlarına geldimi yoksa dümdüz orjinal boya gibimi oldu. Valla geçmezse gidip söktürecem şimdiden teşekürler arkadaşlar :)

2. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    bence gitmez o kabarcıklar, orda hava sıkışması olmuş geçmesi için o havanın bir şekilde dışarı atılması lazım. falçata ile çok ufak çizikler atarak havayı dışarı atmak mümkün ama beceremem diyorsan hiç bulaşma.

3. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    bi hafta beklet olmazsa gıt soktur

4. can

can SCW Üyesi

1.360
    2
    38
    kucuk kabarıklıklar zamanla gıdebilir ama eger folyoda ki cızıkler benım bıldıgım cızıklerse gıtmez.Kalitesiz ince folyolarda olan bır olay o çünkü.Isıtılarak uygulanan folyoların ınceldıgı kısımlarda olusan cızıkler olabılır.
    Resim varsa daha faydalı bılgı alabilirsiniz

5. 24

24 SCW Üyesi

3.413
    179
    63
    Hüseyin keşke yaptırmadan buraya konu açsaydın kaplama yaptırıcam nerde yaptırırım tavsiye ediceginiz yer varmı diye çünkü yapılan bi işe bakmak lazım mesela çağlar arkaşımızın arabasına baktık gerçekten güzel işçilik var ben gördüm ve büyük ihtimalle bende oraya yaptırıcam...

6. efsane_soldier

efsane_soldier SCW Üyesi

56
    1
    8
    Bakacaz artık bi kaç gün beklicem eğer geçmezse bakacaz çaresine

7. Efe

Efe SCW Üyesi

825
    1
    18
    bende kaplattım 5-6 gün önce hiçbi sorunum yok şu anda gayet memnunum. kabarcıkların oluşma nedeni içerde hava kalması değil arabanın içindeki sıcak havayla dışındaki soğuk havanın etkisiyle oluşan kabarcıklar onları gidip yaptırdığın yerde patlattır çizikler çok aşırıysa söktür ama bakıldığında dikkat edilmedikçe görülmüyosa takma kafana ve sakın folyoya pasta cila falan yaptırma :D

8. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    efe kabarcıklar hava işte abicim :) sebebi sıcaklık farkı da olsa uygulamada atılamayan hava da olsa hava kalmış işte :D:D

9. efsane_soldier

efsane_soldier SCW Üyesi

56
    1
    8
    pasta cila derken adamlar bitirdikten sonra cila yaptılar ama ciladan önce vardı o çizgiler

10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    muhtemelen geçmeyecek ama bekle istersen adamın dediği gibi.. :)

Sayfayı Paylaş