Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tavan kaplama hakkida

Arac beyaz evraklar bende bekliyorum. Yılbaşını mtv den dolayı Gebze trafik şubede yaptıracağım. Dogus oto tavan icin 700 tl istedi ;)

Arac beyaz evraklar bende bekliyorum. Yılbaşını mtv den dolayı Gebze trafik şubede yaptıracağım. Dogus oto tavan icin 700 tl istedi ;)

Sakın..

Tavanı Komplemi veriyorlar sana...

Millet Zibil gibi 100e hadi bilemedin en baba 200e yapıyor neymiş o öyle :confused:

Gecenlerde arkadas plaka artı ruhsat degistirdi ve muameleciye bu isler icin275 lira verdi. Istanbul topkapida. Ama siz sadece ruhsatin biri degisecek. Muameleci 50 lira aliyor bu paradan. Geriye 225 lira kaldi. Simdi bu islemler plaka ve iki ruhsat kagidi icin. Siz ruhsatin sadece birini degistirceksiniz. En fzla 100 lira verirsiniz. Birde cok iyi ve kaliteli kaplamalar var ucuz sakın yaptırmayın. Arkadasların dedigi gibi solacaktır. birde aracinizda film varsa ayni parlak tonu bulmaya calisin. Cunku siyah diye gecmeyin. Ben yaptirirken 5 farkli tonda parlak vardi

aslaaaaaaa sakınn 700 tlye tavan kaplamamı olur 700 tl lık folyoyla araba tamamen kaplanıyor cok kalıtelı marka folyo kaplayan yerler 100 e 200 e kaplıyorlar ıscılıge gore

bencede çok yüksek fiyat ben z.burnunda yaptırdım çok güzel ve profosyonel adamlar fön makinasıyla çalısıyorlar ozaman 120 tl şimdi en fazla 150 tl

şimdi en iyisi plasti dip uygulaması kalın ve güzel işcilik yaparlarsa hem çok kullanışlı oluyor hemde çıkarınca pasta cila gerek duyulmuyor :)

ruhsata işletip aynasızlarla uğraşmayın bence sigortacınızdan bir form alıp muayene istasyonuna tespite gidiyorsunuz buna her hangi bir ücret ödemiyorsunuz ruhsatlar değişiyor 200 tl de bunun masrafı var + kaplatmayı kaça yaptırısanız ama arkadaşlarında dediği gibi ucuz etin yahnisi yenmiyor bir defa yatır temiz yaptır ama servisin verdiği 700 tl de çok para maksimumda 200 tl düğşün bence
gerçi sizin araç yeni işlenecek trafiğe işlemlerden önce tavanı kaplatıp sigortacınızdan alacağınız form ile tespite götürün ilk çıkan ruhsatta renk beyaz-siyaf çift renk olarak çıkar ve size ilave hiç bir masrafı olmaz ama bu işleri ruhsat çıktıktan sonra yaparsan ilave 200 tl masrafın olur,,,

ruhsata işletip aynasızlarla uğraşmayın bence sigortacınızdan bir form alıp muayene istasyonuna tespite gidiyorsunuz buna her hangi bir ücret ödemiyorsunuz ruhsatlar değişiyor 200 tl de bunun masrafı var + kaplatmayı kaça yaptırısanız ama arkadaşlarında dediği gibi ucuz etin yahnisi yenmiyor bir defa yatır temiz yaptır ama servisin verdiği 700 tl de çok para maksimumda 200 tl düğşün bence
gerçi sizin araç yeni işlenecek trafiğe işlemlerden önce tavanı kaplatıp sigortacınızdan alacağınız form ile tespite götürün ilk çıkan ruhsatta renk beyaz-siyaf çift renk olarak çıkar ve size ilave hiç bir masrafı olmaz ama bu işleri ruhsat çıktıktan sonra yaparsan ilave 200 tl masrafın olur,,,

Araci bayiden çıkartamıyorum sigorta ve plakayi ruhsat işlemi bitmeden aracı teslim etmiyorlar o yuzden bayi sormuştum her halukarda ruhsatı plakayı çıkartıp arabayı teslim. Alip oyle yapmam gerekiyor sanırım

Araci bayiden çıkartamıyorum sigorta ve plakayi ruhsat işlemi bitmeden aracı teslim etmiyorlar o yuzden bayi sormuştum her halukarda ruhsatı plakayı çıkartıp arabayı teslim. Alip oyle yapmam gerekiyor sanırım

Kardeşim Ruhsat ve Plaka Çıkmadan Arabayı teslim etmez bayi doğrudur bu yüzden Uğraşma bu işlerle yorma kafanı kaplat tavanını rahat et:eek:key:

Geri
Üst Alt