Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Tavan kaplama hakkida

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında Selçuk Sağlam tarafından paylaşıldı.

1. Selçuk Sağlam

Selçuk Sağlam SCW Üyesi

164
    46
    28
    Arkadaslar leon fr aldım şehir dışı olduğu icin plaka işlemlerini ben yapacagım tavan icin kaplama düşünüyorum. Yaptırıp yaptırmama konusundada kararsızım yaptırmak istesem su an ruhsat çıkmadı ruhsatı çıkartmadan bu ısı halledebilirmiyim bi daha ruhsat a işletmemek icin bilen arkadaslar varsa memnun olurum

2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Tavan Kaplamayı Ruhsata İşlettirip nabıcan Ya Yarın hoşuna gitmezde sökersen.. Tekrar ruhsat değiştiricen bilmem ne ne gereği var ruhsat değiştirme 150-200 tl Tavan kaplama 100 Tl :eek:key:

3. ONUR AKÇA

ONUR AKÇA SCW Üyesi

573
    363
    63
    Abi bende yaptırmak ıstıyorum bunu.Degıstırıyor baya arabayı polıslerden falan sıkıntı cıkar cıye yaptırmıyorum.Eğer bunun için çevirilsek filmlerdende ceza yerız ustune.Tavsiye ediyormusun?

4. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Ynt: Tavan kaplama hakkida

Iki sene tavan siyah kaplı gezdim. Polis bile çevirdi ama hiç problem yaşamadım. Gerçekten çok güzel duruyor. Ben ruhsata işletmedim. Gerek yok zaten ama

Bunu beğendi. Selçuk Sağlam bunu beğendi.
  5. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113

Ruhsata işletmek istersen cok para degil dedikleri gibi. Muayene esnasında size bir kağıt verecekler bunu da işlemler icin kullanacaksınız. Bildigim 80 liraya mal oluyor. Hazır muyneniz varsa yapırabilirsiniz. Ama sökmek istrseniz işte orada problem başlıyor alt tarafında iz kalıyor bunuda pasta cila ile hallediyorsunuz haberiniz olsun. Benyaptıdım

6. Selçuk Sağlam

Selçuk Sağlam SCW Üyesi

164
    46
    28
    Bende kararsızım ne yapacağımı şaşırdım :))

7. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113

Kararsız kalmayın bakın piyasada çok beyaz araba var ve gençler tavanlarını kaplatıyor.ama leon ve civic e çok yakışıyor. Aklında kalmasın yaptır derim cidden araç çok degişiyor ve yakışıyor

8. ONUR AKÇA

ONUR AKÇA SCW Üyesi

573
    363
    63
    Benım muayneye daha 3 sene var oyuzden ruhsatı hıc dusunmuyorum tek sıkıntım polıslerdı onunlada pek ılgılenmıyorlarmıs .

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  9. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    YAptırıncada söktürüncede araç muayeneye girdi sayılarak muayene parası isteniyor ve ruhsat değişiyor ikisinde de ve orda belgede boyandı gözüküyor (çift renkli) O yüzden tavsiye etmem ruhsata işletmeni polisler filme cezayı seni göremedikleri için yazıyorlardı bu güne kadar (tabi bazıları görsede yazıyorya) Tavandaki kaplamayı söktür demeleri için (buna hakları var) tavanın rengini çok merak etmiş olmaları gerekir Onurum..:eek:key:

10. ONUR AKÇA

ONUR AKÇA SCW Üyesi

573
    363
    63
    bakalım abı hayırlısı 1 haftadır falan cıddı cıddı dusunuyorum yenı yıldan sonrada yaptırabılırım

Sayfayı Paylaş