Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tavan Filmi

hasan59

Kayıtlı Üye
Arkadaslar tavan filmi yaptiran var mi bende yaptirmak istiyorum ama bi sorun sıkıntı olur mu diye düşünüyorum

Tavan filmini ruhsata işletirsen sıkıntı olmaz

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tavan filmini ruhsata işletirsen sıkıntı olmaz

Ruhsata isletmek ne kadara mal olur ve isletmesek ne olur acaba isletmeden kullanan var mi veya bi sıkıntı yasayan bikac arabada gordum guzel gozukuyordu

Ruhsatın değişir 200 tl kadar tutar heralde
İşletmezsen sıkıntı yok
Taa ki muayene ve kontrole takılmayana kadar.
Muayeneden geçmiyor.
Polis amcaları bilemem

tavan filmini keserken kaportayı cızıyolar ister istemez moda oldu :) çizdirme aracını :D

muyaneden kalırsın yaptırıp gidersen yaptırdıktan sonra sökmeye kalkma çok kötü bir görüntü çıkıyor ortaya muayene giderken tavandaki kaplama ne renk ise bir boya işi yapan yerden boya faturası iste kdv sini ödersin sadece 100 liralık fatura kesse 15-20 lira bişey ödersin boyacıya boya faturasıyla gidersen muayeneden kalmazsın muayenede renk tespiti işlemi yapılır araca trafik şubede sisteme işletirsin ve ruhsatın tek yaprağı değişir onada 80-100 lira gibi bir ücret ödemen gerek

Geri
Üst Alt